Ministry of Agrarian Policy and Food of Ukraine

Регіональні комісії та контакти

 

СКЛАД

регіональної комісії Вінницького відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Вельгус Юрій Володимирович – директор Вінницького відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Яворська Ліна Андріївна – головний бухгалтер Вінницького відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Темченко Василь Васильович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – начальник управління організації виробництва продукції тваринництва та технічної політики, член комісії;

 

Гейдей Віктор Вікторович – завідувач сектору функціонування аграрного ринку та дорадництва Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, член комісії;

 

Поліщук Леонід Володимирович  – заступник начальника відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів ДФІ у Вінницькій області, член комісії;

 

Кухарчук Інна Іванівна – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області, член комісії;

 

Колотуцький Олександр Леонідович – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Погребищенського району, член комісії;

 

Кішик Юрій Дмитрович – голова районної асоціації фермерів Тульчинського району Вінницької області, член комісії;

 

Басенко Сергій Юрійович – голова фермерського господарства «Промінь» с. Біла, Липовецького району, Вінницької області, член комісії;

 

Сольський Василь Дмитрович – голова фермерського господарства «Сольський Василь Дмитрович» с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 15а, кім. 501, 502 
Телефон: 8 (0432) 52-48-03 

 

 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Волинського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Горошкіна Марія Юріївна – директор Волинського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Демків Юлія Вікторівна – головний спеціаліст Волинського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Шпак Оксана Анатоліївна – начальник відділу розвитку сільських територій, департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації, член комісії;

 

Левчук Людмила Іванівна – заступник начальника відділу економічного аналізу та розвитку інфраструктури АПК, член комісії;

 

Горбаль Павлина Миколаївна – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції у Волинській області, член комісії;

 

Собуцький Микола Тихонович – голова фермерського господарства «Собуцький М.Т.» голова асоціації фермерів та приватних землевласників Волинської області, член комісії;

 

Хомич Руслан Миколайович – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Рожищенського району, член комісії;

 

Юхимук Олександр Васильович  – голова фермерського господарства «Нова Русь», голова асоціації фермерів та приватних землевласників Ковельського району, член комісії;

 

Асатурян Карапет Володяйович  – голова фермерського господарства «Гаїк», голова асоціації фермерів та приватних землевласників Горохівського району, член комісії;

 

Галасун Олег Миколайович  – голова фермерського господарства «Галасуна О.М.», голова асоціації фермерів та приватних землевласників Луцького району, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 43005,м. Луцьк, пр. Перемоги, 14 
Телефон/Факс: 8 (03322) 40012 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Дніпропетровського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Ґонтова Ольга Миколаївна – директор Дніпропетровського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Корінчук Марина Костянтинівна – головний бухгалтер Дніпропетровського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Майор Вікторія Іванівна – начальник відділу з питань фінансово-кредитної підтримки державних та регіональних програм аграрного сектору управління агропромислового розвитку Дніпропетровської ОДА, член комісії;

 

Шмагуненко Марина Олексіївна – начальник відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в Дніпропетровській обл., член комісії;

 

Біленко Олександр Васильович – головний державний ревізор-інспектор відділу місцевих податків управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області, член комісії;

 

Ковальський Віктор Болеславович – голова фермерського господарства «Берегиня» Криничанського району, Дніпропетровської області, член комісії;

 

Грицишин Ігор Ярославович –  голова фермерського господарства «ТАНДЕМ-АГРО» Юр’ївського  району, Дніпропетровської області, член комісії;

 

Калашник Володимир Станіславович – голова фермерського господарства «Калашника В.С.» Томаківського району, Дніпропетровської області, член комісії;

 

Снітько Ігор Миколайович – голова фермерського господарства «Удача» Солонянського району, Дніпропетровської області, член комісії;

 

Лапа Олександр Михайлович – голова фермерського господарства «Фортуна - Агро» Дніпропетровського району, член комісії.

___________________________________________________________________

Адреса: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 52 , кім. 467, 468
Телефон (факс): 0962971037

 

СКЛАД

регіональної комісії Донецького відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Литвин Вадим Олександрович – директор Донецького відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Рудик Антоніна Володимирівна – головний спеціаліст Донецького відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Слижук Вікторія Сергіївна – начальник управління соціально- економічного розвитку, фінансового та кредитного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер департаменту розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу, член комісії;

 

Васюкевич Сергій Геннадійович –  заступник начальника управління з впровадження реформ та розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу, член комісії;

 

Топчій Людмила Іванівна – начальник відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів, член комісії; 

 

Зубенко Олександр Іванович – голова фермерського господарства «Моноліт», член комісії; 

 

Квітницький Олександр Миколайович – голова фермерського господарства «Обрій», член комісії; 

 

Шабля Володимир Анатолійович – голова фермерського господарства «БФГ «Мрія», член комісії; 

 

Герасимов Олександр Степанович – голова фермерського господарства «Світанок», член комісії;

 

Комаров Юрій Михайлович – голова фермерського господарства «Зеніт», член комісії.

 

_________________________________________________________________

Адреса: 85004, Донецька обл., м. Добропілля, вул. Фрунзе, 19, кім. 217 
Телефон: 0502631010

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Житомирського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Власенко Олексій Миколайович – директор Житомирського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Гринчук Галина Василівна  – головний бухгалтер Житомирського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Войтюк Марія Володимирівна – головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного забезпечення аграрної економіки та врегулювання відносин власності Управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації, член комісії;

 

Кухарчук Лариса Миколаївна – головний спеціаліст відділу організації виробництва та маркетингу продукції тваринництва, харчової та переробної промисловості Управління агропромислового розвитку Житомирської  облдержадміністрації, член комісії;

 

Чупахін Василь Володимирович  – начальник відділу контролю в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в Житомирській області, член комісії;

 

Шегеда Олександр Васильович – голова Ради Житомирської обласної АФПЗ, член комісії;

 

Кухарук Іван Іванович – голова Ружинської районної АФПЗ, член комісії;

 

Кузьменко Микола Сергійович – голова фермерського господарства «Миколай» Житомирського району, член комісії;

 

Поліщук Віктор Васильович – голова фермерського господарства «Маяк-ПВВ», Попільнянського  району, член комісії;

 

Бакановський Ігор Георгійович – заступник голови ради Житомирської обласної АФПЗ, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 10014, м. Житомир, майдан ім.. С.П. Корольова, 3/14, кім. 102
Телефон (факс) 8 (0412)47-44-53

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Закарпатського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Хрипта Марія Іванівна – директор  Закарпатського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Коцур Тамара Володимирівна  – головний спеціаліст Закарпатського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Пелешкей Юлія Іванівна – голова обласної асоціації фермерів та приватних землевласників, голова ФГ «Горизонт» Виноградівського району, член комісії;

 

Тереля Віктор Іванович – заступник директора департаменту - начальник управління аграрного виробництва та продовольства Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, член комісії;

 

Костюх Наталія Василівна – начальник управління фінансово-кредитного забезпечення та економічного розвитку аграрного ринку, головний бухгалтер департаменту агропромислового розвитку Закарпатської обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Гергель Золтан Бернатович – голова Ужгородської районної асоціації фермерів та приватних землевласників, голова ФГ «Гергель» Ужгородського району, член комісії;

 

Фельцан Марія Михайлівна – голова Іршавської районної асоціації фермерів та приватних землевласників, член комісії;

 

Лавкай Вікторія Василівна – головний державний фінансовий інспектор Державної фінансової інспекції у Закарпатській області, член комісії;

 

Ковач Марія Олексіївна – голова Берегівської районної асоціації фермерів та приватних землевласників, член комісії;

 

Плоскіна Оксана Олексіївна – голова Свалявської районної асоціації фермерів та приватних землевласників, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 88000, м. Ужгород, вул. Гойди, 8, кім. 107, 108
Телефон (факс): 8 (03122) 34154

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Запорізького відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Степанова Любов Іванівна – директор Запорізького відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Заставська Ольга Миколаївна – головний спеціаліст Запорізького відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Ясинецький Олександр Вячеславович – заступник директора департаменту – начальник управління розвитку рослинництва та сільської місцевості Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА, член комісії;

 

Кульбачук Вікторія Павлівна – головний спеціаліст-юрискольсут відділу економічного аналізу та прогнозування розвитку АПК управління фінансово-кредитного та економіко-правового забезпечення Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА, член комісії;

 

Барвінський Валерій Феліксович – начальник відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в Запорізькій області, член комісії;

 

Довгань Анатолій Григорович – голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Запорізької області, член комісії;

 

Фокін Михайло Васильович – голова фермерського господарства «Форт» Вільнянського району Запорізької області, член комісії;

 

Душин Леонід Олександрович – голова фермерського господарства «Геранд» Приазовського району Запорізької області, член комісії;

 

Кучеров Сергій Петрович – голова фермерського господарства «Неотон» Веселівського району Запорізької області, член комісії;

 

 

Желудько Віталій Васильович – голова фермерського господарства «Желудько» Запорізького району Запорізької області, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 69063, м. Запоріжжя, вул.. Артема, 37-В 
Телефон:8 (061) 7646533 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Івано-Франківського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Дашавець Зіновій Петрович – директор Івано-Франківського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Козловський Петро Богданович – головний спеціаліст Івано-Франківського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Вінтонович Степан Васильович – заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, член комісії;

 

Коржан Ірина Степанівна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, економіки та розвитку сільських територій департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації член комісії;

 

Триндохір Степан Васильович – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в  Івано-Франківській області, член комісії;

 

Слободян Володимир Романович – голова асоціації фермерів та землевласників Івано-Франківської області, голова фермерського господарства «Персей Агро» Тисменицького району, член комісії;

 

Чумбей Володимир Васильович – заступник голови асоціації фермерів та землевласників Івано-Франківської області, голова фермерського господарства «Плеяда» Надвірнянського району, член комісії.

 

Петришин Мирон Петрович – голова асоціації фермерів Тисменицького району, голова фермерського господарства «Петришин» Тисменицького району, член комісії;

 

Ярема Роман Миколайович – голова асоціації фермерів Богородчанського району, голова фермерського господарства «Свір» Богородчанського району, член комісії;

 

Коберніцький Ігор Васильович – голова фермерського господарства «Гал Агро» Галицького району, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 76004, м. Івано - Франківськ, вул. Грушевського, 21, к.716 
Телефон (факс): 8 (0342) 552232 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Київського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Верігін Дмитро Владленович – директор Київського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Доній Ольга Опанасівна – головний спеціаліст Київського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Нестеренко Дмитро Володимирович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку КОДА – начальник управління правового та кадрового забезпечення, член комісії;

 

Кривохатько Марія Михайлівна – головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного забезпечення Департаменту агропромислового розвитку КОДА, член комісії;

 

Нікітюк Олександра Іванівна – провідний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в аграрному комплексі та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в Київській області, член комісії;

 

Чубук Олександр Іванович -  голова асоціації фермерів та приватних землевласників Київської області, голова фермерського господарства «Чайка-2» Згурівського району Київської області, член комісії;

 

Лисак Володимир Андрійович – голова ревізійної комісії асоціації фермерів та приватних землевласників Київської області, голова фермерського господарства «Болівар» Васильківського району Київської області, член комісії;

 

Лящук Микола Федорович - голова фермерського господарства «Люцерна» Кагарлицького району Київської області, член комісії;

 

Наконечний Григорій Прохорович - голова фермерського господарства «Віра, Надія, Любов» Барашівського району Київської області, член комісії;

 

Неділько Віктор Петрович - голова фермерського господарства «Лілія» Таращанського району Київської області, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1, к.206 
Телефон (факс): 8 (044) 2352708

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Кіровоградського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Яцканич Михайло Іванович – директор Кіровоградського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Бодюл Олександр Васильович  – головний бухгалтер Кіровоградського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Чорна Марія Володимирівна – заступник директора департаменту агропромислового розвитку, член комісії;

 

Погоріла Віталіна Іванівна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та ревізійної роботи департаменту агропромислового розвитку  Кіровоградської ОДА, член комісії;

 

Андрійчук Іван Юхимович  – голова АФЗ Кіровоградської області, член комісії;

 

Литвин Олександр Володимирович  – голова ГО «Асоціації фермерів та приватних землевласників Новгородківського району», член комісії;

 

Сокол Сергій Миколайович  – голова ГО «Асоціації фермерів та приватних землевласників Олександрівського району», член комісії;

 

Скринік Станіслав Анатолійович – голова АФЗ Кіровоградського району, член комісії;

 

Русаков Анатолій Леонідович – голова АФЗ Знамянського району, член комісії;

 

Бевзушенко Наталія Миколаївна – начальник відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової інспекції в Кіровоградській області, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 25006, м. Кіровоград, вул. Тімірязєва, 84, кім. 415
Телефон: 8 (0522) 243702 
Факс: 8 (0522) 243340

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Луганського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Марков Руслан Валентинович – директор Луганського відділення Укрдержфонду,  голова комісії;

Сушкова Валентина Пантеліївна – головний бухгалтер Луганського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

Безкоровайна Любов Григорівна – заступник директора Департаменту – начальник управління продовольства, економічного аналізу, аграрного ринку, зовнішніх зв’язків, фінансового забезпечення, правової та кадрової роботи, т.в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації;

Ющенко Наталія Миколаївна  – Провідний спеціаліст відділу землеробства, контролю, документообігу управління розвитку агропромислового виробництва Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації;

Шапка Катерина Антонівна – начальник відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової інспекції в Луганській області, член комісії;

Ковальов Сергій Миколайович – голова СФГ «Пролісок» Сватівського району Луганської області; в.о. голови Луганської обласної Асоціації фермерів та приватних землевласників, член комісії;

Кошова Ксенія Валентинівна – голова ФГ «Каштан» Сватівського району Луганської області, член комісії;

Кучеренко Володимир Олександрович – голова СФГ «Лєна» Троїцького району Луганської області, член комісії;

Научук Юрій Миколайович – голова ФГ «Ірина» Кремінського району Луганської області, член комісії;

Васильєв Володимир Васильович – голова ФГ «Крот» Старобільського району Луганської області, член комісії.

 

____________________________________________________________________

Адреса: 93500, смт. Новоайдар, вул. Пролетарська, 4, к. 2-23 
Телефон:0506600351

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Львівського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Розмус Оксана Степанівна – директор  Львівського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Задорожнюк Олена Назарівна – головний бухгалтер Львівського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Гончаренко Людмила Вікторівна – заступник директора Департаменту – начальник управління економічного розвитку та підприємництва Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, член комісії;

 

Вус  Ігор  Теодорович  –  начальник  управління  розвитку сільськогосподарського виробництва, продовольства та аграрного ринку Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, член комісії;

 

Татчин Іван Дмитрович – начальник відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової інспекції у Львівській області, член комісії;

 

Кардаш Ярослав Васильович - голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Львівської області, член комісії;

 

Биць Анатолій Антонович - голова Бродівської районної Асоціації фермерів та приватних землевласників Львівської області, член комісії;

 

Лесишак Михайло Іванович - голова Кам’янка-Бузької районної Асоціації фермерів та приватних землевласників Львівської області, виконавчий директор ФГ «ЛІМ» Кам’янка-Бузького району, член комісії;

 

        Чаклош  Зоя  Сергіївна - голова фермерського господарства «ЕДЕМ», Жовківського району, член комісії;

 

Галабуда Богдан Іванович -  голова фермерського господарства «БОГДАН – М», Золочівського району, член комісії.

____________________________________________________________________

 

Адреса: 79058, м. Львів, вул. Замарстинівська, 49 
Телефон 0677818287

 

 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Миколаївського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Диченко Андрій Федорович – директор Миколаївського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Щербіна Олена Володимирівна – заступник директора Миколаївського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Твердой Віктор Петрович – заступник директора департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації – начальник управління розвитку агропромислового виробництва, охорони праці та виставкової діяльності, член комісії;

 

Потриваєв Ігор Іванович – начальник відділу бюджетного фінансування, бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Тимощук Раїса Антонівна – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової інспекції в Миколаївській області , член комісії;

 

Нарбут Павло Валентинович – голова фермерського господарства «Прогрес», член комісії;

 

 Півень Петро Миколайович – голова фермерського господарства «Деметра», член комісії;

 

Карагяур Володимир Степанович – голова фермерського господарства «Володимир 3», член комісії;

 

Шелех Петро Валентинович – голова фермерського господарства «Перемога-Миколаїв», член комісії;

 

Висоцький Петро Анатолійович – голова фермерського господарства «Зелений Яр», член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 54034, м. Миколаїв, пр. Миру, 34, к. 712 
Телефон (факс): 0678133818 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Одеського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Афанасьєв Микола Григорович – директор Одеського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Морозова Тетяна Олександрівна – головний бухгалтер Одеського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Власенко Віталій Михайлович – начальник відділу розвитку агропромислового виробництва Департаменту екології та природних ресурсів Одеської облдержадміністрації, член комісії;

 

Молчанова  Вікторія Анатоліївна – головний спеціаліст відділу харчової промисловості та продовольчого ринку Департаменту екології та природних ресурсів Одеської облдержадміністрації, член комісії, член комісії;

 

Мачинський Євген Вікторович – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів ДФІ в Одеській області, член комісії;

 

Вареник Михайло Григорович – голова АФЗ Білгород-Дністровського району, член комісії;

 

Невмержицький В’ячеслав Степанович - голова АФЗ Комінтернівського району, член комісії;

 

Куліш Олександр Федорович - голова АФЗ Овідіопольського  району, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, кім. 509
Телефон/Факс: 8(048) 7223986

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Полтавського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Бурлака Василь Михайлович – директор  Полтавського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Віхоть Наталія Володимирівна – головний бухгалтер Полтавського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Прокопенко Роман Миколайович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, член комісії;

 

Бедюх Роман Вікторович – головний спеціаліст відділу врегулювання відносин власності, правової допомоги  населенню Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, член комісії;

 

Оріхович Микола Іванович  – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів ДФІ в Полтавській області, член комісії;

 

Грига Володимир  Олександрович  —  голова ФГ «Грига» Полтавського району,  член комісії;

 

Макаревич Володимир Миколайович — голова ФГ «Макаревичі» Диканського району, член комісії;

 

Панасенко Іван Якимович  —  голова ФГ «Пятківський» Кременчуцького району, член комісії;

 

Москалець Микола Михайлович – голова ФГ «Москалець» Хорольського району, член комісії;

 

Врублевський Валерій Богданович – голова ФГ «Валег» Н.Санжарського району, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 36011, м. Полтава, вул. Міщенка, 2, к.69, 45
Телефон: 8 (05322) 70584 
Факс: 8 (05322) 29733 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Рівненського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Никитюк Мирослава Антонівна – директор  Рівненського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Вахнюк  Галина  Петрівна - головний  бухгалтер  Рівненського відділення Укрдержфонду підтримки  фермерських  господарств, секретар комісії;

 

Чайковська Олена Сергіївна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу, прогнозів, соціальної політики, розвитку сільських територій та інвестицій департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації, член комісії;

 

Зиль Галина Борисівна  – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансово-кредитного забезпечення департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації, член комісії; 

 

Луцук Оксана Ростиславівна  – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової інспекції в Рівненській області, член комісії;

 

Українець Дмитро Павлович – голова Рівненської обласної асоціації фермерів і приватних землевласників, член комісії;

 

Зайко Костянтин Сергійович – голова фермерського господарства «Переможець» с. Грушвиця Рівненського району, член комісії;

 

Лапчук Олександр Віталійович – голова фермерського господарства «Нива» с. Івачків Здолбунівського р-ну, член комісії;

 

Коротинський Володимир Володимирович –голова фермерського господарства «Щедрі лани» с. Охматків Демидівського району, член комісії;

 

Савюк Вадим Віталійович –голова фермерського господарства «Агропоступ» с. Новина-Добрятинська Млинівського району, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 33000, м. Рівне, вул. Кавказька, 7, кім. 304 
Телефон (факс): 8 (0362)26-15-84 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Сумського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Пасько Олексій Миколайович – директор Сумського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, голова комісії;

 

          Кисельова Елла Вікторівна – заступник директора Сумського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, секретар комісії;

 

          Тесленко Раїса Іванівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу, інвестиції та розвитку сільських територій управління бухгалтерського обліку, економічного аналізу та розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Пилипенко Ірина Петрівна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансово-кредитного забезпечення управління бухгалтерського обліку, економічного аналізу та розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, член комісії;

 

          Олексенко Олександр Петрович – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в Сумській області, член комісії;

 

          Махітка Михайло Іванович – голова Сумської обласної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумської області», голова СФГ «Перемога», член комісії;

 

Грек Володимир Васильович – голова АФПЗ Сумського району Сумської області, голова СФГ «Грека Володимира Васильовича», член комісії;

 

Дейнека Іван Григорович - голова АФПЗ Краснопільського району Сумської області, голова ФГ «Дейнека», член комісії;

 

Білковський Борис Миколайович – голова АФПЗ Охтирського району Сумської області, голова СФГ «Відродження», член комісії;

 

          Дрига Микола Михайлович - голова АФПЗ Лебединського району Сумської області, голова СФГ «Вікторія», член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 40009, м. Суми, вул.. Першотравнева, буд.29, кім. 39 
Телефон (факс): 8 (0542) 771669

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Тернопільського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Баран Віталій Сидорович – в. о. директора Тернопільського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Пилипчак Іван Павлович – головний бухгалтер Тернопільського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Бабій Володимир Михайлович – голова Фермерського господарства «Бабій» Козівського р-ну, член комісії;

 

Фостій Володимир Васильович – голова ФГ «ФМК» Борщівського району, член комісії;

 

Бойчук Ігор Іванович – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в агропромисловому комплексі, сфері використання природних ресурсів, матеріального виробництва та фінансових послуг ДФІ в Тернопільській області, член комісії;

 

Древніцький Ярослав Йосипович - голова фермерського господарства «Нива», Збаразького р-ну, член комісії;

 

Кічак Василь Васильович – заступник директора департаменту-начальник управління розвитку агропромислового виробництва департаменту агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації, член комісії;

 

Луй Віталій Юрійович  - директор департаменту агропромислового розвиткуТернопільської облдержадміністрації, член комісії;

 

Радчук Олег Мирославович – голова фермерського господарства «Опілля» Підволочиського району, член комісії;

 

Яблонський Петро  Васильович - голова фермерського господарства «Агро-Шили», Лановецького р-ну, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 46025, м. Тернопіль, вул.. Князя Острозького, 14а, к. 501 
Телефон: 8 (0352) 527082 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Харківського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

 

Славгородська Олена Василівна – в.о. директора Харківського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Звєрєва Алла Олександрівна – головний  бухгалтер Харківського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Козлітіна Олена Володимирівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу, розвитку аграрного ринку та трудових відносин управління соціально-економічного розвитку Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Гнідченко Олена Вікторівна - Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансування АПК – головного бухгалтера Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації, член комісії;

 

Романченко Світлана Володимирівна – Заступник начальника відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в Харківській області, член комісії;

 

Цвєтков Андрій Сергійович – Заступник голови  асоціації фермерів  та приватних  землевласників Харківської області, член комісії;

 

Панченко Галина Василівна – Голова асоціації фермерів та приватних землевласників Вовчансього району Харківської області, член комісії;

 

Усик Анатолій Олександрович – член асоціації фермерів та приватних землевласників Харківського району Харківської області, член комісії;

 

Биков Іван Олександрович – Голова громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Харківської області «Фермер», член комісії;

 

Заєць Микола Мусійович – Голова асоціації фермерів та приватних землевласників Богодухівського  району Харківської області, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 61022, м. Харків, площа свободи, 5, кім. 793
Телефон (факс): 
0677599990

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Херсонського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Логвиненко Тамара Михайлівна – директор Херсонського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Москаленко Вікторія Володимирівна – заступник директора Херсонського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Неделько Андрій Миколайович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Варакін Олександр Петрович – начальник управління агропромислового виробництва та економічного аналізу Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Мірзаханова Олена Анатоліївна – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової  інспекції в Херсонській області, член комісії;

 

Халупенко Микола Володимирович – голова АФЗ Херсонської області, голова ФГ «Курінь»;

 

Гордієнко Олександр Дмитрович – голова АФЗ Бериславського району, голова ФГ «Гордієнко», член комісії;

 

Соценко Віталій Іванович – голова АФЗ Скадовського району, голова ФГ «Соценко», член комісії.

 

Штанько Віталій Миколайович – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Чаплинського району, член комісії;

 

Дністрянський Віктор Степанович – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Білозерського району, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 73000, м. Херсон, вул. Ушакова, 47, к. 106, 107 
Телефон (факс): (0552)493192, 261794

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Хмельницького відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Цибулько Неоніла Олександрівна – директор Хмельницького відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Рохов Олег Володимирович – головний спеціаліст Хмельницького відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Сердюк Ванда Святославівна – начальник відділу організації виробництва продукції рослинництва, механізації та земельних відносин Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Конончук Вадим Петрович – заступник директора Департаменту- начальник управління розвитку агропромислового виробництва, переробної та харчової промисловості Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Синьков Віктор Васильович – начальник відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції у Хмельницькій області, член комісії;

 

Мендрик Анатолій Олександрович – голова Хмельницької обласної Асоціації фермерів та приватних землевласників, член комісії;

 

Буняк Володимир Іванович – голова фермерського господарства «Татьяна», член комісії;

 

Ткач Олександр Васильович – голова фермерського господарства «Пролісок» Деражнянського району, член комісії;

 

Кожен Микола Михайлович – голова фермерського господарства  «Оберіг» Ярмолинецького району, член комісії;

 

Огреба Катерина Адамівна – голова фермерського господарства  «Огреби О.В.» член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 29001, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, к.218 
Телефон (факс): 8 (0382) 762655 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Черкаського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Швачка Яків Сергійович – директор Черкаського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Камінський Михайло Володимирович  – головний бухгалтер Черкаського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Товстоп'ят Олександр Іванович – заступник начальника відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової інспекції в Черкаській області, член комісії;

 

Сидорець Олег Анатолійович – головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та фінансово-кредитного забезпечення Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА, член комісії;

 

Кіміна Ірина Павлівна – головний спеціаліст відділу економіки виробництва, продовольчої безпеки та мобілізаційної роботи управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА, член комісії;

 

Пономар Олексій Гаврилович  – голова ФГ «Зоря» Чорнобаївського району Черкаської області, член комісії;

 

Іванченко Іван Гаврилович – голова АФЗ Черкаського району, голова ФГ «Дубіївське», член комісії;

 

Драч Василь Павлович – голова АФЗ Золотоніського району, голова ФГ «Златополь», член комісії;

 

Гарамага Михайло Андрійович – виконавчий директор АФЗЧО, член комісії;

 

Гараргай Віктор Володимирович – голова ФГ «Гарагай В.В.» Горождищенського району Черкаської області, член комісії.

_________________________________________________________________

Адреса: 18000, м. Черкаси, вул. Смілянська, 131 
Телефон (факс): 8 (0472) 631536 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Чернівецького відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Жанська Півонія Антонівна – директор Чернівецького відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Гуляга Іван Іванович – головний спеціаліст Чернівецького відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Федірчик Людмила Василівна – заступник директора Департаменту - начальник управління  економіки, фінансів, інвестиційної діяльності та розвитку сільських територій, член комісії;

 

Антофійчук Іван Іванович – начальник управління агропромислового виробництва Департаменту агропромислового розвитку, член комісії;

 

Вирстюк Орися Іванівна – начальник відділу інспектування в агропромисловому комплексі, сфері використання природних ресурсів, матеріального виробництва та фінансових послуг ДФІ в Чернівецькій області, член комісії;

 

Чорний Анатолій Гнатович -  голова асоціації фермерів-садоводів Чернівецької області, член комісії;

 

Бабій Ігор Михайлович – заступник голови асоціації фермерів Кельменецький район, член комісії;

 

Фарфуляк Сафрон Петрович – голова ФГ «Дубрава» Глибоцький район, член комісії;

 

Волянський Василь Іванович – голова ФГ «Фортуна-Р» Кіцманський район, член комісії;

 

Бабан Володимир Ілліч – голова ФГ «Росток Буковини» Новоселицький район, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 58000, м. Чернівці, вул. Київська, 9 
Телефон (факс): 0505733981 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Чернігівського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Плевако Віталій Миколайович – директор Чернігівського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Годун Катерина Віталіївна  – головний спеціаліст Чернігівського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Крапивний Олег Вікторович – заступник директора Департаменту – начальник управління розвитку агропромислового виробництва та продовольчої безпеки Чернігівської облдержадміністрації, член комісії;

 

Жук Василь Олексійович – заступник начальника управління-начальник відділу економічного аналізу та інвестицій Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, член комісії;

 

Остапенко Валентина Сергіївна – заступник начальника відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекціїї в Чернігівській області, член комісії;

 

Якуб Іван Миколайович – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Чернігівської області, член комісії;

 

Грищенко Алла Костянтинівна – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Ічнянського району, член комісії;

 

Апанасенко Святослав Федорович – голова фермерського господарства «Черниське» Чернігівського району, член комісії;

 

Ніколаєв Олександр Васильович -  голова асоціації фермерів та приватних землевласників Ріпкинського району, член комісії;

 

Ткаченко Григорій Михайлович – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Чернігівського району, член комісії.

 

Адреса: 14000, м. Чернігів, пр. Миру, 14, кім. 403
Телефон (факс): 8 (0462) 774669