Міністерство аграрної політики та продовольства України

Регіональні комісії та контакти

 

СКЛАД

регіональної комісії Вінницького відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Вельгус Юрій Володимирович – директор Вінницького відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Яворська Ліна Андріївна – головний бухгалтер Вінницького відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Темченко Василь Васильович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – начальник управління організації виробництва продукції тваринництва та технічної політики, член комісії;

 

Гейдей Віктор Вікторович – завідувач сектору функціонування аграрного ринку та дорадництва Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, член комісії;

 

Поліщук Леонід Володимирович  – заступник начальника відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів ДФІ у Вінницькій області, член комісії;

 

Кухарчук Інна Іванівна – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області, член комісії;

 

Колотуцький Олександр Леонідович – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Погребищенського району, член комісії;

 

Кішик Юрій Дмитрович – голова районної асоціації фермерів Тульчинського району Вінницької області, член комісії;

 

Басенко Сергій Юрійович – голова фермерського господарства «Промінь» с. Біла, Липовецького району, Вінницької області, член комісії;

 

Сольський Василь Дмитрович – голова фермерського господарства «Сольський Василь Дмитрович» с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 15а, кім. 501, 502 
Телефон: 8 (0432) 52-48-03 

 

 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Волинського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Горошкіна Марія Юріївна – директор Волинського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Демків Юлія Вікторівна – головний спеціаліст Волинського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Шпак Оксана Анатоліївна – начальник відділу розвитку сільських територій, департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації, член комісії;

 

Левчук Людмила Іванівна – заступник начальника відділу економічного аналізу та розвитку інфраструктури АПК, член комісії;

 

Горбаль Павлина Миколаївна – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції у Волинській області, член комісії;

 

Собуцький Микола Тихонович – голова фермерського господарства «Собуцький М.Т.» голова асоціації фермерів та приватних землевласників Волинської області, член комісії;

 

Хомич Руслан Миколайович – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Рожищенського району, член комісії;

 

Юхимук Олександр Васильович  – голова фермерського господарства «Нова Русь», голова асоціації фермерів та приватних землевласників Ковельського району, член комісії;

 

Асатурян Карапет Володяйович  – голова фермерського господарства «Гаїк», голова асоціації фермерів та приватних землевласників Горохівського району, член комісії;

 

Галасун Олег Миколайович  – голова фермерського господарства «Галасуна О.М.», голова асоціації фермерів та приватних землевласників Луцького району, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 43005,м. Луцьк, пр. Перемоги, 14 
Телефон/Факс: 8 (03322) 40012 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Дніпропетровського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Ґонтова Ольга Миколаївна – директор Дніпропетровського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Корінчук Марина Костянтинівна – головний бухгалтер Дніпропетровського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Майор Вікторія Іванівна – начальник відділу з питань фінансово-кредитної підтримки державних та регіональних програм аграрного сектору управління агропромислового розвитку Дніпропетровської ОДА, член комісії;

 

Шмагуненко Марина Олексіївна – начальник відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в Дніпропетровській обл., член комісії;

 

Біленко Олександр Васильович – головний державний ревізор-інспектор відділу місцевих податків управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області, член комісії;

 

Ковальський Віктор Болеславович – голова фермерського господарства «Берегиня» Криничанського району, Дніпропетровської області, член комісії;

 

Грицишин Ігор Ярославович –  голова фермерського господарства «ТАНДЕМ-АГРО» Юр’ївського  району, Дніпропетровської області, член комісії;

 

Калашник Володимир Станіславович – голова фермерського господарства «Калашника В.С.» Томаківського району, Дніпропетровської області, член комісії;

 

Снітько Ігор Миколайович – голова фермерського господарства «Удача» Солонянського району, Дніпропетровської області, член комісії;

 

Лапа Олександр Михайлович – голова фермерського господарства «Фортуна - Агро» Дніпропетровського району, член комісії.

___________________________________________________________________

Адреса: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 52 , кім. 467, 468
Телефон (факс): 0962971037

 

СКЛАД

регіональної комісії Донецького відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Литвин Вадим Олександрович – директор Донецького відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Рудик Антоніна Володимирівна – головний спеціаліст Донецького відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Слижук Вікторія Сергіївна – начальник управління соціально- економічного розвитку, фінансового та кредитного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер департаменту розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу, член комісії;

 

Васюкевич Сергій Геннадійович –  заступник начальника управління з впровадження реформ та розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу, член комісії;

 

Топчій Людмила Іванівна – начальник відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів, член комісії; 

 

Зубенко Олександр Іванович – голова фермерського господарства «Моноліт», член комісії; 

 

Квітницький Олександр Миколайович – голова фермерського господарства «Обрій», член комісії; 

 

Шабля Володимир Анатолійович – голова фермерського господарства «БФГ «Мрія», член комісії; 

 

Герасимов Олександр Степанович – голова фермерського господарства «Світанок», член комісії;

 

Комаров Юрій Михайлович – голова фермерського господарства «Зеніт», член комісії.

 

_________________________________________________________________

Адреса: 85004, Донецька обл., м. Добропілля, вул. Фрунзе, 19, кім. 217 
Телефон: 0502631010

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Житомирського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Власенко Олексій Миколайович – директор Житомирського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Гринчук Галина Василівна  – головний бухгалтер Житомирського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Войтюк Марія Володимирівна – головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного забезпечення аграрної економіки та врегулювання відносин власності Управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації, член комісії;

 

Кухарчук Лариса Миколаївна – головний спеціаліст відділу організації виробництва та маркетингу продукції тваринництва, харчової та переробної промисловості Управління агропромислового розвитку Житомирської  облдержадміністрації, член комісії;

 

Чупахін Василь Володимирович  – начальник відділу контролю в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в Житомирській області, член комісії;

 

Шегеда Олександр Васильович – голова Ради Житомирської обласної АФПЗ, член комісії;

 

Кухарук Іван Іванович – голова Ружинської районної АФПЗ, член комісії;

 

Кузьменко Микола Сергійович – голова фермерського господарства «Миколай» Житомирського району, член комісії;

 

Поліщук Віктор Васильович – голова фермерського господарства «Маяк-ПВВ», Попільнянського  району, член комісії;

 

Бакановський Ігор Георгійович – заступник голови ради Житомирської обласної АФПЗ, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 10014, м. Житомир, майдан ім.. С.П. Корольова, 3/14, кім. 102
Телефон (факс) 8 (0412)47-44-53

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Закарпатського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Хрипта Марія Іванівна – директор  Закарпатського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Коцур Тамара Володимирівна  – головний спеціаліст Закарпатського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Пелешкей Юлія Іванівна – голова обласної асоціації фермерів та приватних землевласників, голова ФГ «Горизонт» Виноградівського району, член комісії;

 

Тереля Віктор Іванович – заступник директора департаменту - начальник управління аграрного виробництва та продовольства Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, член комісії;

 

Костюх Наталія Василівна – начальник управління фінансово-кредитного забезпечення та економічного розвитку аграрного ринку, головний бухгалтер департаменту агропромислового розвитку Закарпатської обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Гергель Золтан Бернатович – голова Ужгородської районної асоціації фермерів та приватних землевласників, голова ФГ «Гергель» Ужгородського району, член комісії;

 

Фельцан Марія Михайлівна – голова Іршавської районної асоціації фермерів та приватних землевласників, член комісії;

 

Лавкай Вікторія Василівна – головний державний фінансовий інспектор Державної фінансової інспекції у Закарпатській області, член комісії;

 

Ковач Марія Олексіївна – голова Берегівської районної асоціації фермерів та приватних землевласників, член комісії;

 

Плоскіна Оксана Олексіївна – голова Свалявської районної асоціації фермерів та приватних землевласників, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 88000, м. Ужгород, вул. Гойди, 8, кім. 107, 108
Телефон (факс): 8 (03122) 34154

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Запорізького відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Степанова Любов Іванівна – директор Запорізького відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Заставська Ольга Миколаївна – головний спеціаліст Запорізького відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Ясинецький Олександр Вячеславович – заступник директора департаменту – начальник управління розвитку рослинництва та сільської місцевості Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА, член комісії;

 

Кульбачук Вікторія Павлівна – головний спеціаліст-юрискольсут відділу економічного аналізу та прогнозування розвитку АПК управління фінансово-кредитного та економіко-правового забезпечення Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА, член комісії;

 

Барвінський Валерій Феліксович – начальник відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в Запорізькій області, член комісії;

 

Довгань Анатолій Григорович – голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Запорізької області, член комісії;

 

Фокін Михайло Васильович – голова фермерського господарства «Форт» Вільнянського району Запорізької області, член комісії;

 

Душин Леонід Олександрович – голова фермерського господарства «Геранд» Приазовського району Запорізької області, член комісії;

 

Кучеров Сергій Петрович – голова фермерського господарства «Неотон» Веселівського району Запорізької області, член комісії;

 

 

Желудько Віталій Васильович – голова фермерського господарства «Желудько» Запорізького району Запорізької області, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 69063, м. Запоріжжя, вул.. Артема, 37-В 
Телефон:8 (061) 7646533 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Івано-Франківського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Дашавець Зіновій Петрович – директор Івано-Франківського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Козловський Петро Богданович – головний спеціаліст Івано-Франківського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Вінтонович Степан Васильович – заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, член комісії;

 

Коржан Ірина Степанівна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, економіки та розвитку сільських територій департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації член комісії;

 

Триндохір Степан Васильович – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в  Івано-Франківській області, член комісії;

 

Слободян Володимир Романович – голова асоціації фермерів та землевласників Івано-Франківської області, голова фермерського господарства «Персей Агро» Тисменицького району, член комісії;

 

Чумбей Володимир Васильович – заступник голови асоціації фермерів та землевласників Івано-Франківської області, голова фермерського господарства «Плеяда» Надвірнянського району, член комісії.

 

Петришин Мирон Петрович – голова асоціації фермерів Тисменицького району, голова фермерського господарства «Петришин» Тисменицького району, член комісії;

 

Ярема Роман Миколайович – голова асоціації фермерів Богородчанського району, голова фермерського господарства «Свір» Богородчанського району, член комісії;

 

Коберніцький Ігор Васильович – голова фермерського господарства «Гал Агро» Галицького району, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 76004, м. Івано - Франківськ, вул. Грушевського, 21, к.716 
Телефон (факс): 8 (0342) 552232 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Київського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Верігін Дмитро Владленович – директор Київського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Доній Ольга Опанасівна – головний спеціаліст Київського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Нестеренко Дмитро Володимирович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку КОДА – начальник управління правового та кадрового забезпечення, член комісії;

 

Кривохатько Марія Михайлівна – головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного забезпечення Департаменту агропромислового розвитку КОДА, член комісії;

 

Нікітюк Олександра Іванівна – провідний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в аграрному комплексі та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в Київській області, член комісії;

 

Чубук Олександр Іванович -  голова асоціації фермерів та приватних землевласників Київської області, голова фермерського господарства «Чайка-2» Згурівського району Київської області, член комісії;

 

Лисак Володимир Андрійович – голова ревізійної комісії асоціації фермерів та приватних землевласників Київської області, голова фермерського господарства «Болівар» Васильківського району Київської області, член комісії;

 

Лящук Микола Федорович - голова фермерського господарства «Люцерна» Кагарлицького району Київської області, член комісії;

 

Наконечний Григорій Прохорович - голова фермерського господарства «Віра, Надія, Любов» Барашівського району Київської області, член комісії;

 

Неділько Віктор Петрович - голова фермерського господарства «Лілія» Таращанського району Київської області, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1, к.206 
Телефон (факс): 8 (044) 2352708

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Кіровоградського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Яцканич Михайло Іванович – директор Кіровоградського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Бодюл Олександр Васильович  – головний бухгалтер Кіровоградського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Чорна Марія Володимирівна – заступник директора департаменту агропромислового розвитку, член комісії;

 

Погоріла Віталіна Іванівна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та ревізійної роботи департаменту агропромислового розвитку  Кіровоградської ОДА, член комісії;

 

Андрійчук Іван Юхимович  – голова АФЗ Кіровоградської області, член комісії;

 

Литвин Олександр Володимирович  – голова ГО «Асоціації фермерів та приватних землевласників Новгородківського району», член комісії;

 

Сокол Сергій Миколайович  – голова ГО «Асоціації фермерів та приватних землевласників Олександрівського району», член комісії;

 

Скринік Станіслав Анатолійович – голова АФЗ Кіровоградського району, член комісії;

 

Русаков Анатолій Леонідович – голова АФЗ Знамянського району, член комісії;

 

Бевзушенко Наталія Миколаївна – начальник відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової інспекції в Кіровоградській області, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 25006, м. Кіровоград, вул. Тімірязєва, 84, кім. 415
Телефон: 8 (0522) 243702 
Факс: 8 (0522) 243340

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Луганського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Марков Руслан Валентинович – директор Луганського відділення Укрдержфонду,  голова комісії;

Сушкова Валентина Пантеліївна – головний бухгалтер Луганського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

Безкоровайна Любов Григорівна – заступник директора Департаменту – начальник управління продовольства, економічного аналізу, аграрного ринку, зовнішніх зв’язків, фінансового забезпечення, правової та кадрової роботи, т.в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації;

Ющенко Наталія Миколаївна  – Провідний спеціаліст відділу землеробства, контролю, документообігу управління розвитку агропромислового виробництва Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації;

Шапка Катерина Антонівна – начальник відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової інспекції в Луганській області, член комісії;

Ковальов Сергій Миколайович – голова СФГ «Пролісок» Сватівського району Луганської області; в.о. голови Луганської обласної Асоціації фермерів та приватних землевласників, член комісії;

Кошова Ксенія Валентинівна – голова ФГ «Каштан» Сватівського району Луганської області, член комісії;

Кучеренко Володимир Олександрович – голова СФГ «Лєна» Троїцького району Луганської області, член комісії;

Научук Юрій Миколайович – голова ФГ «Ірина» Кремінського району Луганської області, член комісії;

Васильєв Володимир Васильович – голова ФГ «Крот» Старобільського району Луганської області, член комісії.

 

____________________________________________________________________

Адреса: 93500, смт. Новоайдар, вул. Пролетарська, 4, к. 2-23 
Телефон:0506600351

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Львівського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Розмус Оксана Степанівна – директор  Львівського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Задорожнюк Олена Назарівна – головний бухгалтер Львівського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Гончаренко Людмила Вікторівна – заступник директора Департаменту – начальник управління економічного розвитку та підприємництва Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, член комісії;

 

Вус  Ігор  Теодорович  –  начальник  управління  розвитку сільськогосподарського виробництва, продовольства та аграрного ринку Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, член комісії;

 

Татчин Іван Дмитрович – начальник відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової інспекції у Львівській області, член комісії;

 

Кардаш Ярослав Васильович - голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Львівської області, член комісії;

 

Биць Анатолій Антонович - голова Бродівської районної Асоціації фермерів та приватних землевласників Львівської області, член комісії;

 

Лесишак Михайло Іванович - голова Кам’янка-Бузької районної Асоціації фермерів та приватних землевласників Львівської області, виконавчий директор ФГ «ЛІМ» Кам’янка-Бузького району, член комісії;

 

        Чаклош  Зоя  Сергіївна - голова фермерського господарства «ЕДЕМ», Жовківського району, член комісії;

 

Галабуда Богдан Іванович -  голова фермерського господарства «БОГДАН – М», Золочівського району, член комісії.

____________________________________________________________________

 

Адреса: 79058, м. Львів, вул. Замарстинівська, 49 
Телефон 0677818287

 

 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Миколаївського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Диченко Андрій Федорович – директор Миколаївського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Щербіна Олена Володимирівна – заступник директора Миколаївського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Твердой Віктор Петрович – заступник директора департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації – начальник управління розвитку агропромислового виробництва, охорони праці та виставкової діяльності, член комісії;

 

Потриваєв Ігор Іванович – начальник відділу бюджетного фінансування, бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Тимощук Раїса Антонівна – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової інспекції в Миколаївській області , член комісії;

 

Нарбут Павло Валентинович – голова фермерського господарства «Прогрес», член комісії;

 

 Півень Петро Миколайович – голова фермерського господарства «Деметра», член комісії;

 

Карагяур Володимир Степанович – голова фермерського господарства «Володимир 3», член комісії;

 

Шелех Петро Валентинович – голова фермерського господарства «Перемога-Миколаїв», член комісії;

 

Висоцький Петро Анатолійович – голова фермерського господарства «Зелений Яр», член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 54034, м. Миколаїв, пр. Миру, 34, к. 712 
Телефон (факс): 0678133818 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Одеського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Афанасьєв Микола Григорович – директор Одеського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Морозова Тетяна Олександрівна – головний бухгалтер Одеського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Власенко Віталій Михайлович – начальник відділу розвитку агропромислового виробництва Департаменту екології та природних ресурсів Одеської облдержадміністрації, член комісії;

 

Молчанова  Вікторія Анатоліївна – головний спеціаліст відділу харчової промисловості та продовольчого ринку Департаменту екології та природних ресурсів Одеської облдержадміністрації, член комісії, член комісії;

 

Мачинський Євген Вікторович – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів ДФІ в Одеській області, член комісії;

 

Вареник Михайло Григорович – голова АФЗ Білгород-Дністровського району, член комісії;

 

Невмержицький В’ячеслав Степанович - голова АФЗ Комінтернівського району, член комісії;

 

Куліш Олександр Федорович - голова АФЗ Овідіопольського  району, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, кім. 509
Телефон/Факс: 8(048) 7223986

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Полтавського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Бурлака Василь Михайлович – директор  Полтавського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Віхоть Наталія Володимирівна – головний бухгалтер Полтавського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Прокопенко Роман Миколайович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, член комісії;

 

Бедюх Роман Вікторович – головний спеціаліст відділу врегулювання відносин власності, правової допомоги  населенню Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, член комісії;

 

Оріхович Микола Іванович  – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів ДФІ в Полтавській області, член комісії;

 

Грига Володимир  Олександрович  —  голова ФГ «Грига» Полтавського району,  член комісії;

 

Макаревич Володимир Миколайович — голова ФГ «Макаревичі» Диканського району, член комісії;

 

Панасенко Іван Якимович  —  голова ФГ «Пятківський» Кременчуцького району, член комісії;

 

Москалець Микола Михайлович – голова ФГ «Москалець» Хорольського району, член комісії;

 

Врублевський Валерій Богданович – голова ФГ «Валег» Н.Санжарського району, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 36011, м. Полтава, вул. Міщенка, 2, к.69, 45
Телефон: 8 (05322) 70584 
Факс: 8 (05322) 29733 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Рівненського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Никитюк Мирослава Антонівна – директор  Рівненського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Вахнюк  Галина  Петрівна - головний  бухгалтер  Рівненського відділення Укрдержфонду підтримки  фермерських  господарств, секретар комісії;

 

Чайковська Олена Сергіївна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу, прогнозів, соціальної політики, розвитку сільських територій та інвестицій департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації, член комісії;

 

Зиль Галина Борисівна  – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансово-кредитного забезпечення департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації, член комісії; 

 

Луцук Оксана Ростиславівна  – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової інспекції в Рівненській області, член комісії;

 

Українець Дмитро Павлович – голова Рівненської обласної асоціації фермерів і приватних землевласників, член комісії;

 

Зайко Костянтин Сергійович – голова фермерського господарства «Переможець» с. Грушвиця Рівненського району, член комісії;

 

Лапчук Олександр Віталійович – голова фермерського господарства «Нива» с. Івачків Здолбунівського р-ну, член комісії;

 

Коротинський Володимир Володимирович –голова фермерського господарства «Щедрі лани» с. Охматків Демидівського району, член комісії;

 

Савюк Вадим Віталійович –голова фермерського господарства «Агропоступ» с. Новина-Добрятинська Млинівського району, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 33000, м. Рівне, вул. Кавказька, 7, кім. 304 
Телефон (факс): 8 (0362)26-15-84 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Сумського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Пасько Олексій Миколайович – директор Сумського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, голова комісії;

 

          Кисельова Елла Вікторівна – заступник директора Сумського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, секретар комісії;

 

          Тесленко Раїса Іванівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу, інвестиції та розвитку сільських територій управління бухгалтерського обліку, економічного аналізу та розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Пилипенко Ірина Петрівна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансово-кредитного забезпечення управління бухгалтерського обліку, економічного аналізу та розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, член комісії;

 

          Олексенко Олександр Петрович – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в Сумській області, член комісії;

 

          Махітка Михайло Іванович – голова Сумської обласної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумської області», голова СФГ «Перемога», член комісії;

 

Грек Володимир Васильович – голова АФПЗ Сумського району Сумської області, голова СФГ «Грека Володимира Васильовича», член комісії;

 

Дейнека Іван Григорович - голова АФПЗ Краснопільського району Сумської області, голова ФГ «Дейнека», член комісії;

 

Білковський Борис Миколайович – голова АФПЗ Охтирського району Сумської області, голова СФГ «Відродження», член комісії;

 

          Дрига Микола Михайлович - голова АФПЗ Лебединського району Сумської області, голова СФГ «Вікторія», член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 40009, м. Суми, вул.. Першотравнева, буд.29, кім. 39 
Телефон (факс): 8 (0542) 771669

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Тернопільського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Баран Віталій Сидорович – в. о. директора Тернопільського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Пилипчак Іван Павлович – головний бухгалтер Тернопільського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Бабій Володимир Михайлович – голова Фермерського господарства «Бабій» Козівського р-ну, член комісії;

 

Фостій Володимир Васильович – голова ФГ «ФМК» Борщівського району, член комісії;

 

Бойчук Ігор Іванович – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в агропромисловому комплексі, сфері використання природних ресурсів, матеріального виробництва та фінансових послуг ДФІ в Тернопільській області, член комісії;

 

Древніцький Ярослав Йосипович - голова фермерського господарства «Нива», Збаразького р-ну, член комісії;

 

Кічак Василь Васильович – заступник директора департаменту-начальник управління розвитку агропромислового виробництва департаменту агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації, член комісії;

 

Луй Віталій Юрійович  - директор департаменту агропромислового розвиткуТернопільської облдержадміністрації, член комісії;

 

Радчук Олег Мирославович – голова фермерського господарства «Опілля» Підволочиського району, член комісії;

 

Яблонський Петро  Васильович - голова фермерського господарства «Агро-Шили», Лановецького р-ну, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 46025, м. Тернопіль, вул.. Князя Острозького, 14а, к. 501 
Телефон: 8 (0352) 527082 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Харківського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

 

Славгородська Олена Василівна – в.о. директора Харківського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Звєрєва Алла Олександрівна – головний  бухгалтер Харківського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Козлітіна Олена Володимирівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу, розвитку аграрного ринку та трудових відносин управління соціально-економічного розвитку Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Гнідченко Олена Вікторівна - Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансування АПК – головного бухгалтера Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації, член комісії;

 

Романченко Світлана Володимирівна – Заступник начальника відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції в Харківській області, член комісії;

 

Цвєтков Андрій Сергійович – Заступник голови  асоціації фермерів  та приватних  землевласників Харківської області, член комісії;

 

Панченко Галина Василівна – Голова асоціації фермерів та приватних землевласників Вовчансього району Харківської області, член комісії;

 

Усик Анатолій Олександрович – член асоціації фермерів та приватних землевласників Харківського району Харківської області, член комісії;

 

Биков Іван Олександрович – Голова громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Харківської області «Фермер», член комісії;

 

Заєць Микола Мусійович – Голова асоціації фермерів та приватних землевласників Богодухівського  району Харківської області, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 61022, м. Харків, площа свободи, 5, кім. 793
Телефон (факс): 
0677599990

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Херсонського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Логвиненко Тамара Михайлівна – директор Херсонського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Москаленко Вікторія Володимирівна – заступник директора Херсонського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Неделько Андрій Миколайович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Варакін Олександр Петрович – начальник управління агропромислового виробництва та економічного аналізу Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Мірзаханова Олена Анатоліївна – головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової  інспекції в Херсонській області, член комісії;

 

Халупенко Микола Володимирович – голова АФЗ Херсонської області, голова ФГ «Курінь»;

 

Гордієнко Олександр Дмитрович – голова АФЗ Бериславського району, голова ФГ «Гордієнко», член комісії;

 

Соценко Віталій Іванович – голова АФЗ Скадовського району, голова ФГ «Соценко», член комісії.

 

Штанько Віталій Миколайович – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Чаплинського району, член комісії;

 

Дністрянський Віктор Степанович – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Білозерського району, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 73000, м. Херсон, вул. Ушакова, 47, к. 106, 107 
Телефон (факс): (0552)493192, 261794

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Хмельницького відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Цибулько Неоніла Олександрівна – директор Хмельницького відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Рохов Олег Володимирович – головний спеціаліст Хмельницького відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Сердюк Ванда Святославівна – начальник відділу організації виробництва продукції рослинництва, механізації та земельних відносин Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Конончук Вадим Петрович – заступник директора Департаменту- начальник управління розвитку агропромислового виробництва, переробної та харчової промисловості Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації, член комісії;

 

Синьков Віктор Васильович – начальник відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекції у Хмельницькій області, член комісії;

 

Мендрик Анатолій Олександрович – голова Хмельницької обласної Асоціації фермерів та приватних землевласників, член комісії;

 

Буняк Володимир Іванович – голова фермерського господарства «Татьяна», член комісії;

 

Ткач Олександр Васильович – голова фермерського господарства «Пролісок» Деражнянського району, член комісії;

 

Кожен Микола Михайлович – голова фермерського господарства  «Оберіг» Ярмолинецького району, член комісії;

 

Огреба Катерина Адамівна – голова фермерського господарства  «Огреби О.В.» член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 29001, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, к.218 
Телефон (факс): 8 (0382) 762655 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Черкаського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Швачка Яків Сергійович – директор Черкаського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Камінський Михайло Володимирович  – головний бухгалтер Черкаського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Товстоп'ят Олександр Іванович – заступник начальника відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової інспекції в Черкаській області, член комісії;

 

Сидорець Олег Анатолійович – головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та фінансово-кредитного забезпечення Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА, член комісії;

 

Кіміна Ірина Павлівна – головний спеціаліст відділу економіки виробництва, продовольчої безпеки та мобілізаційної роботи управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА, член комісії;

 

Пономар Олексій Гаврилович  – голова ФГ «Зоря» Чорнобаївського району Черкаської області, член комісії;

 

Іванченко Іван Гаврилович – голова АФЗ Черкаського району, голова ФГ «Дубіївське», член комісії;

 

Драч Василь Павлович – голова АФЗ Золотоніського району, голова ФГ «Златополь», член комісії;

 

Гарамага Михайло Андрійович – виконавчий директор АФЗЧО, член комісії;

 

Гараргай Віктор Володимирович – голова ФГ «Гарагай В.В.» Горождищенського району Черкаської області, член комісії.

_________________________________________________________________

Адреса: 18000, м. Черкаси, вул. Смілянська, 131 
Телефон (факс): 8 (0472) 631536 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Чернівецького відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Жанська Півонія Антонівна – директор Чернівецького відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Гуляга Іван Іванович – головний спеціаліст Чернівецького відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Федірчик Людмила Василівна – заступник директора Департаменту - начальник управління  економіки, фінансів, інвестиційної діяльності та розвитку сільських територій, член комісії;

 

Антофійчук Іван Іванович – начальник управління агропромислового виробництва Департаменту агропромислового розвитку, член комісії;

 

Вирстюк Орися Іванівна – начальник відділу інспектування в агропромисловому комплексі, сфері використання природних ресурсів, матеріального виробництва та фінансових послуг ДФІ в Чернівецькій області, член комісії;

 

Чорний Анатолій Гнатович -  голова асоціації фермерів-садоводів Чернівецької області, член комісії;

 

Бабій Ігор Михайлович – заступник голови асоціації фермерів Кельменецький район, член комісії;

 

Фарфуляк Сафрон Петрович – голова ФГ «Дубрава» Глибоцький район, член комісії;

 

Волянський Василь Іванович – голова ФГ «Фортуна-Р» Кіцманський район, член комісії;

 

Бабан Володимир Ілліч – голова ФГ «Росток Буковини» Новоселицький район, член комісії.

____________________________________________________________________

Адреса: 58000, м. Чернівці, вул. Київська, 9 
Телефон (факс): 0505733981 

 

 

 

СКЛАД

регіональної комісії Чернігівського відділення Укрдержфонду

  щодо визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки

 

Плевако Віталій Миколайович – директор Чернігівського відділення Укрдержфонду, голова комісії;

 

Годун Катерина Віталіївна  – головний спеціаліст Чернігівського відділення Укрдержфонду, секретар комісії;

 

Крапивний Олег Вікторович – заступник директора Департаменту – начальник управління розвитку агропромислового виробництва та продовольчої безпеки Чернігівської облдержадміністрації, член комісії;

 

Жук Василь Олексійович – заступник начальника управління-начальник відділу економічного аналізу та інвестицій Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, член комісії;

 

Остапенко Валентина Сергіївна – заступник начальника відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів Держфінінспекціїї в Чернігівській області, член комісії;

 

Якуб Іван Миколайович – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Чернігівської області, член комісії;

 

Грищенко Алла Костянтинівна – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Ічнянського району, член комісії;

 

Апанасенко Святослав Федорович – голова фермерського господарства «Черниське» Чернігівського району, член комісії;

 

Ніколаєв Олександр Васильович -  голова асоціації фермерів та приватних землевласників Ріпкинського району, член комісії;

 

Ткаченко Григорій Михайлович – голова асоціації фермерів та приватних землевласників Чернігівського району, член комісії.

 

Адреса: 14000, м. Чернігів, пр. Миру, 14, кім. 403
Телефон (факс): 8 (0462) 774669