Міністерство аграрної політики та продовольства України

Претенденти на державну підтримку у 2017 році

 Відповідно до абзацу 7 пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки фермерським господарствам, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року №1102 (із змінами) Український державний фонд підтримки фермерських господарств надає інформацію про перелік фермерських господарств, які претендують на отримання фінансової підтримки у 2017 році  за бюджетною програмою 2801460 «Надання кредитів фермерським господарствам»:

 Вінницька область:

1.    

ФГ Фенікс

2.    

ФГ Адоніс

3.    

ФГ Два дуби

4.    

ФГ Терра

5.    

ФГ Бонд Агро

6.    

ФГ Садівник – А

7.    

ФГ Майданюка

8.    

ФГ САМ+ЛТС

9.    

ФГ Колос – Л 2015

10.

ФГ Кольченко

11.

ФГ Соняхи

12.

ФГ Згар – ГД

13.

ФГ Кунківське

14.

ФГ Терра Авалон

 

Дніпропетровська область:

1.    

ФГ Олександр

2.    

ФГ Відродження

3.    

ФГ Таллинн

4.    

ФГ Світанок

5.    

ФГ Житниця

6.    

ФГ Удача

7.    

ФГ Росток

8.    

ФГ Схід – агро

9.    

ФГ Берегиня

10.

ФГ Мрія

11.

ФГ Любава

12.

ФГ Червоне

13.

ФГ Регіон

14.

ФГ Світанок

15.

ФГ Росток- ваз - агро

16.

ФГ Нива

17.

ФГ Юлія

18.

ФГ Маяк

19.

ФГ Тамарівка

20.

ФГЗаявялівка

21.

ФГ Стодола

22.

ФГ Велес

23.

ФГ Квітка

24.

ФГ Худась

25.

ФГ ім. Мічуріна

26.

ФГ Катюша- БВ

27.

ФГ Кропови

28.

ФГ Мегасан

29.

ФГ Галіно

30.

ФГ Жека

31.

ФГ Дієва Володимира Анатолійовича

32.

ФГ Нива

33.

ФГ Фенікс

34.

ФГ Сітік – агро

35.

ФГ Снятинське

36.

ФГ Савойя

 

Волинська область:

1.    

ФГ Хоровця В.В.

2.    

ФГ Голден фіш

3.    

ФГ Росинка

4.    

ФГ Шляхом традицій

5.    

ФГ Хак-ко

 

Донецька область:

1.    

1.ФГ Світлана

2.    

ФГ Агро-ЮЗ

3.    

ФГ Королівська Лілія

4.    

ФГ Люкс-АГРО

5.    

СФГ Руна

6.    

СФГ Олександрівське

 

Житомирська область:

1.    

ФГ Явних

2.    

ФГ Вега

3.    

ФГ Пріоритет

4.    

ФГ Екостарт

5.    

ФГ Осадчук Фемілі енд Партнерс

6.    

ФГ Садиба Бабина лоза

7.    

ФГ Регіна

8.    

ФГ Шегеда

 

Закарпатська область:

1.    

ФГ Фенікс-БНГ

2.    

ФГ Тоба

 

Запорізька область:

1.    

ФГ Ареал 2006

2.    

ФГ "Нива

3.    

ФГ Крюченко

4.    

ФГ Козачка

5.    

ФГ АРКОС

6.    

ФГ Еталон-2005

7.    

ФГ Мороз О. І.

8.    

ФГ Церера-Ф

9.    

ФГ Міраж  

10.

ФГ Прадо

11.

ФГ Біляка Юрія Ілліча

12.

ФГ Санжарлійський Дмитро Миколайович

13.

ФГ Яблуко

14.

ФГ Мрія 1991

15.

ФГ Надія

 

Івано-Франківська область:

1.    

ФГ Полицький

2.    

ФГ Мира

3.    

ФГ Борщівське КБ

4.    

ФГ Ткачука Василя Степановича

 

Київська область:

1.    

ФГ Тетяна

2.    

ФГ Фермер Філд

3.    

ФГ Дніпро

4.    

ФГ Берегиня

5.    

ФГ Красивий сад

6.    

ФГ Паруьоче

7.    

ФГ Яна – О

8.    

ФГ Перлина Лелі

9.    

ФГ ЗІЛ

10.

ФГ Аділ

11.

ФГ Фощан

12.

ФГ Агротрейд – 2016

13.

ФГ Гермес

14.

ФГ Латекс

15.

ФГ Лад

16.

ФГ Тризуб

17.

ФГ Зоря степу

18.

ФГ Татусеві кізоньки

19.

ФГ Оріон

 

Кіровоградська область:

1.    

ФГ Роксолана

2.    

ФГ Маяк

3.    

ФГ Надія

4.    

ФГ Косенка Сергія Опанасовича

5.    

ФГ Елена

6.    

ФОП Квашук Владислав Вікторович

7.    

ФГ Осінь-2012

8.    

ФГ Цокалова Олексія Степановича

9.    

ФГ Мегаколос-2009

10.

ФГ Агроперспектива

11.

ФГ Вовненко Зіновії Євстафіївни

12.

ФГ Забожана Миколи Григоровича

13.

ФГ Аграрник-2007

14.

ФГ Неофіти

15.

ФГ Босько А.Б.

16.

ФГ Дживан-Дарвін

17.

ФГ Іщак М.І.

18.

ФГ Оксана-Агро

19.

ФГ Вікторія

20.

ФГ Каріна

21.

ФГ Мрія

22.

ФГ Водолій-54

23.

ФГ Веселка

 

Луганська область:

1.    

ФГ ранкова зірка

2.    

ФГ Альянс К

3.    

ФГ Новоайдар – Марс

4.    

ФГ Биков

5.    

ФГ Мрія Конотопського О.В.

6.    

ФГ Лан

7.    

ФГ Блакитне озеро

8.    

ФГ Байбуз

 

Львівська область:

1.    

ФГ Тендеряка В.Ф. 

2.    

ФГ  Поляна

3.    

ФГ Софія КОБ

4.    

ФГ Апогей КМС

5.    

ФГ Калина

6.    

ФГ Крутник О.Б.

 

Миколаївська область:

1.    

ФГ Педашевських

2.    

ФГ Чернишов Ігор Олександрович

3.    

ФГ Трибрата Олександра Миколайовича

4.    

ФГ ХУТОРОК

5.    

ФГ СИНЮХА

6.    

ФГ КАРАТ

7.    

ФГ РОБОТЬКО

8.    

ФГ ЧУМАК

9.    

ФГ Павлов С.М.

10.

ФГ Дульдієр

11.

ФГ ТЕТЯНА

12.

ФГ ДІАНА

13.

ФГ Матуляк Василь Васильович

14.

ФГ Альфа

15.

ФГ ЗЕЛЕНИЙ ЯР

16.

ФГ МАКСИМЧУК О.В.

17.

ФГ ГЕЛІОС-СТАР

18.

ФГ ГРОМАДА

19.

ФГ ОРГАНІК СІСТЕМС

20.

ФГ АЛОД

21.

ФГ ДЕМЕТРА

22.

ФГ Земельні скарби Врадіївщини

23.

ФГ Алєкс-РОМ

24.

ФГ АДОНІС

25.

ФГ ДІОНА-Я

 

Одеська область:

1.    

ФГ Пересунько О.Ю.

2.    

ФГ Деметра

3.    

ФГ Раїн

4.    

ФГ Чайка

5.    

ФГ Лан

6.    

ФГ Іготет

7.    

ФГ Зайка

8.    

ФГ Назаренко

9.    

ФГ Перемога – 2010

10.

ФГ Відокремлена садиба Серпень

11.

ФГ Лілія

12.

ФГ Сівльгосп-маркет

13.

ФГ Стимул – К

14.

ФГ Майданюк і К

15.

ФГ Моряк

16.

ФГ Бузюка В.В.

17.

ФГ Імпульс

18.

ФГ Вельт – агро

19.

ФГ Софіївка А.В.

 

Полтавська область:

1.    

ФГ Мрія

2.    

ФГ Світязь

3.    

ФГ Гроу Агро

4.    

ФГ Вільне

5.    

ФГ Добробут Агро 2013

6.    

ФГ Сади Полтавщини

7.    

ФГ Москалець

8.    

ФГ Фортуна-2015

9.    

ФГ Волода – С

10.

ФГ Галина

11.

ФГ Асмік

12.

ФГ Агро -  Руно

13.

ФГ Едем 1

14.

ФГ Кучер Сол

15.

ФГ Рудич

16.

ФГ Глобине - Росія

 

Рівненська область:

1.    

ФГ Родина-плюс

2.    

ФГ Сергіївка

3.    

ФГ ЕкоСадВишня

4.    

ФГ Гураля

5.    

ФГ Ю Лелюха

6.    

ФГ Агросімя

7.    

ФГ Явір

 

Сумська область:

1.    

ФГ Кручак

2.    

ФГ ДАС

3.    

ФГ Ранок

4.    

ФГ Фазенда

5.    

ФГ Грека Володимира Васильовича

6.    

ФГ МІРТ

7.    

ФГ Зоря

8.    

ФГ Дейнека

9.    

ФГ Прикордонне

10.

ФГ Іщенка Володимира Михайловича

 

Тернопільська область:

1.    

ФГ Марічка

2.    

ФГ Ромашка

3.    

ФГ Надрічне

4.    

ФГ Бабій

5.    

ФГ Бубен

6.    

ФГ Еліта Агро

7.    

ФГ Арсен

8.    

ФГ Ласківчанка

 

Харківська боласть:

1.    

ФГ Промінь

2.    

ФГ ЛАН

3.    

ФГ АГРО-УСПІХ

4.    

ФГ Хлібороб

5.    

ФГ Жидкової Євгенії Яківни

6.    

ФГ Кобелєв А.Д.

7.    

ФГ Піддубко Поліни Іванівни

8.    

ФГ Яковлівське

9.    

ФГ Восход

10.

ФГ Актив-плюс

11.

ФГ ДУБРАВУШКА-2012

12.

ФГ ГЕЛІОС-АГРО 2017

13.

ФГ Славутич

14.

ФГ РАЯЛ

15.

Сімейне ФГ Ворона ОВ

16.

Сімейне ФГ Цветочный мед семьи Калмаковых

17.

ФГ Мазняк і К

18.

ФГ Сівцева В.А.

19.

ФГ Безкровного І.П.

20.

ФГ Іванове

 

Херсонська область:

1.    

ФГ Агро-фон

2.    

ФГ Таврійський пасічник

3.    

ФГ Матвієнко

4.    

ФГ Хлібні Дари України

5.    

ФГ Юкас+Т

6.    

ФГ Фаворит степу

7.    

ФГ Інтегровані  агросистеми

8.    

ФГ Дімстронг

9.    

ФГ Агро-Лада

10.

ФГ Лідія С-Плюс

11.

ФГВС Антоніна

12.

ФГ Дубрава-Плюс

 

Хмельницька область:

1.ФГ Яблуневий цвіт

2.ФГ Перлина

3.ФГ Ясенівка-2005

4.ФГ Березина

5.ФГ Нивка-Агро

6.ФГ Щедра садиба-М

7.ФГ АГРО-Родина-2016

8.ФГ Братенко Наталії Сергіївни

9.ФГ Концентрат

10.ФГ Калина Л

11.ФГ Косво

12.ФГ Оріана»

 

Черкаська область :

1.    

ФГ Г Надія

2.    

ФГ Вітас І К

3.    

ФГ Тупіцький

4.    

ФГ Шанс

5.    

ФГ Дарлан-Княжа

6.    

ФГ Антон

7.    

ФГ  Мрія

8.    

ФГ Світанок

9.    

ФГ Арата

10.

ФГ Ранок

11.

ФГ Петрунь Галини Іванівни

12.

ФГ Імпульс

13.

ФГ Грейс Умань

 

Чернівецька область:

1.    

ФГ Інтерфлора

2.    

ФГ Тимко

 

Чернігівська область:

1.    

ФГ Агро-ВІТА

2.    

ФГ Зоряна Агро

3.    

ФГ Русіне

4.    

ФГ Сад Ларченка

5.    

ФГ Золотий пармен

6.    

ФГ Ліза

7.    

ФГ Рілля-1

8.    

ФГ СК Імпульс

9.    

ФГ Еко вітамін