Міністерство аграрної політики та продовольства України

Нідерланди допоможуть розвивати в Україні сімейне фермерство

3.jpg

Нідерланди допоможуть Україні у розвитку сімейних ферм, а також гармонізації українського законодавства у галузях ветеринарії та фітосанітарії.

 Таких домовленостей було досягнено під час підписання спільного протоколу про «План дій на 2017-2018 роки» у галузі сільського господарства між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством економіки Королівства Нідерландів, передає прес-служба відомства.

 «Сьогодні співробітництво між Україною та Королівством Нідерланди в аграрній галузі розвивається досить динамічно. Наприклад, товарообіг сільськогосподарською продукцією між країнами склав понад $862 млн за 2016 рік. Але наші країни мають ще багато нереалізованих можливостей задля створення успішних двосторонніх проектів»,- розповіла заступник Міністра та додала, що підписання цього протоколу підкреслює наміри щодо більш глибокої та сфокусованої співпраці між Україною та Королівством Нідерланди в аграрному секторі.

 Як зазначає прес-служба Мінагрополітики, у підписаному «Плані дій на 2017-2018 роки», сторони визначили ключові напрямки співпраці. Зокрема, це розвиток сімейних ферм (тваринництво та картоплярство), також гармонізація українського законодавства у галузях ветеринарії та фітосанітарії, науково-освітній напрямок та розвиток виробництва переробленої харчової продукції.

 «Реалізація цього двостороннього плану дій відбуватиметься в рамках спільних проектів. Наприклад, наразі розробляється дорожня карта по стратегії експорту українських оброблених картопляних продуктів. Крім того, вирішено співпрацювати в галузі виробництва органічної продукції та біоенергетики»,- додала Ольга Трофімцева.

 У МінАПК зазначили, що у 2016 році товарообіг сільськогосподарської продукції між Україною і Нідерландами зріс на $182,89 млн, у порівнянні з 2015 роком, та склав $862,863 млн. 

 http://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/7736-niderlandy-dopomozhut-rozvyvaty-v-ukraiini-simeine-fermerstvo.html