Міністерство аграрної політики та продовольства України

Мінагрополітики України закликає власників приватних елеваторів допомогти жнивам на Донбасі

2.jpg

Жнива під кулями та залпами артилерії загрожують врожаю – у фермерів відсутні фінансові інструменти, нестача техніки і палива. Щоб оперативно вивезти врожай з найменшими втратами, Мінагрополітики створило координаційні центри, а ДПЗКУ погодилися приймати зерно на державні елеватори безкоштовно. Цьому прикладу закликають слідувати і приватників.

Міністерство пропонує впровадити безкоштовну прийомку зерна, як це зроблено на державних елеваторах.

За оцінками директора департаменту інженерно-технічного забезпечення Павла Гринько, у Донецькій, Луганській і частково Харківській області нараховується близько 50 приватних елеваторів. Тому Мінагрополітики України та ДПЗКУ звертається до них з проханням піти назустріч фермерам та організувати безкоштовний прийом зерна.

Враховуючи, в яких складних умовах опинилися аграрії у зоні АТО, такий крок дозволить швидше провести жнива та зніме частину фінансового навантаження з фермерів.

Керівники елеваторів, які згодні підтримати ініціативу, можуть звернутися до координаційного центру за телефоном (044)226-27-13 та 280-43-83 з 8.00 до 21.00. Крім цього інформація може надаватися на e-mail klm@minapk.gov.ua