Міністерство аграрної політики та продовольства України

Розвиток сільського туризму

3.jpg

Одним з важливих питань розвитку сільського туризму залишається його ідентифікація та визначення на законодавчому рівні. У сільській місцевості туристична діяльність набуває принципово інших ознак і є дієвим механізмом розвитку села, тобто важелем політики сільського розвитку. Про це повідомив директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Олег Хоменко на круглому столі «Сільський зелений туризм як фактор сільського розвитку» у Полтавській області.

Участь у заході взяли представники Мінагрополітики України, Всеукраїнська громадська неприбуткова організація «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні», а також представники департаментів агропромислового розвитку Кіровоградської, Сумської, Харківської та Черкаської обласних державних адміністрації, підприємці зі сфери сільського туризму та аграрного виробництва.

 «З огляду на брак капіталовкладень у сільській місцевості, на загальнодержавному рівні більше уваги варто приділяти галузям, які не потребують для розвитку великих коштів. До таких належить сільський туризм» - зазначив Олег Хоменко.

Він повідомив, що з підписанням Угоди про асоціацію для України відкриваються нові можливості та перспективи розширення такого важливого напрямку як сільський туризм. «Розвиток сільського туризму варто розглядати не як суто комерційну діяльність, а як соціально-економічне явище, яке відроджує село, зберігає його традиційні цінності та сільські громади», - наголосив Олег Хоменко.

Прес-служба Мінагрополітики