Міністерство аграрної політики та продовольства України

Навчально-практичний семінар

png.

З 11 по 12 вересня 2015 року у сільській садибі «Соколиний хутір» с. Петрушівка, Ічнянського району Чернігівської області відбудеться навчально-практичний семінар на тему: «Розвиток механізму створення агро-рекреаційних кластерів як платформа сталого розвитку сільських територій». 

"Маємо колосальний потенціал розвитку сільського туризму, зокрема зеленого, в Україні. Це нові робочі місця, облаштування сільських територій, соціальний захист людей.  Це можливість для українців краще пізнати один одного та свою країну. Але для справді європейського розвитку туризму необхідні сучасні підходи. І тому Мінагрополітики підтримує проведення навчально-практичних семінарів у різних областях України», - зазначив радник Міністра аграрної політики та продовольства України Олександр Лієв, який у Міністерстві координує напрям розвитку сільського туризму.

Захід відбудеться  за ініціативи Мінагрополітики України та за сприяння громадської спілки «Асоціація індустрії гостинності України» .

Мета семінару -  стимулювання ініціативи щодо започаткування власної справи на селі, розвиток туризму в сільській місцевості, зокрема зеленого туризму.

         Участь  у семінарі підтвердили директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Олег Хоменко, підприємці зі сфери сільського туризму, представники обласних, районних державних адміністрацій відповідальних за розвиток малого підприємництва та туризму на селі.