Міністерство аграрної політики та продовольства України

У Мінагрополітики запрацював інформаційний центр

2.JPG

«Пріоритетним напрямом реформування роботи Мінагрополітики є забезпечення її прозорості та оперативної взаємодії із громадянами», - зазначив радник Міністра з питань кадрової політики Володимир Коломоєць.

 14 вересня поточного року у Мінагрополітики запрацював інфоцентр, метою якого є надання комплексної інформації громадянам про діяльність міністерства та його структурних підрозділів, а також консультування з низки питань, пов’язаних із реєстрацією сільгосппідприємств, порядком здійснення господарської діяльності, виходом на зарубіжні ринки, зеленим туризмом тощо.

«До інфоцентру регулярно надходять актуальні дані щодо усіх показників діяльності міністерства від відповідальних департаментів. Окрім цього, було спеціально підготовлено 162 кейси, які стосуються найбільш частих запитів та дозволяють швидко та ефективно відповідати на звернення громадян. Якщо раніше процедура підготовки установою відповіді на запит займала до 30 днів, то зараз – до 3 днів» - повідомив радник Міністра.

Інформаційний центр працює у холі будівлі Міністерства аграрної політики та продовольства України за адресою м. Київ, вул..Хрещатик, 24.

Із запитом можна звернутися особисто, зателефонувати на міський номер, через Skype або написати на електронні адреси.

Контактні дані інформаційного центру Мінагрополітики:

Тел. 044-278-47-76

E-mail: operator1@minagro.gov.ua

operator2@minagro.gov.ua

Skype: Minagro.Operator1

Minagro.Operator2