Міністерство аграрної політики та продовольства України

Міжнародний форум з розвитку фермерства

3.jpg
Міжнародний форум з розвитку фермерства в Україні відбудеться 15-17 жовтня. Місцем проведення вже традиційно стане територія авіаційного ангара головної повітряної гавані Слобожанщини – Міжнародного аеропорту «Харків».

Форум пройде в рамках проголошеного Організацією Об'єднаних націй року ґрунтів. Відповідно, вітчизняні чорноземи, їх розвиток, потенціал і захист – стануть головною темою обговорення експертів і гостей АГРОПОРТ-2015. За аналогією з минулим роком організатори очікують не менше 300 компаній, які представляють агропромисловий комплекс різних куточків світу.

Вони зможуть не тільки поділитися своїм досвідом, але і вивчити можливості, а також інвестиційні перспективи українського ґрунту. Як відомо, саме в нашій країні сконцентровано 30% всіх європейських чорноземів. Сукупно вони можуть годувати щорічно понад 300 млн осіб, що в півтора рази перевищує все населення Західної Європи (відповідно до регіональної класифікацією ООН).

Це не єдине, чим збираються дивувати організатори мультиформатного заходу. Крім традиційних тематичних виставок, експозицій сільськогосподарської техніки, спеціалізованих конференцій та експертних круглих столів під час форуму відбудуться численні, заплановані організаторами зустрічі «один на один», що дозволить фермерам, постачальникам і ритейлу укласти конкретні контракти.

Організаторами АГРОПОРТ-2015 виступають консалтингова компанія AviaBrand, Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. А. Н. Соколовського, а також юридична фірма Юридична фірма ilf.

Генеральний партнер Міжнародного форуму з розвитку фермерства – АТ «Харківський тракторний завод ім. Серго Орджонікідзе». «Український чорнозем не дарма багато хто називає вітчизняним «чорним золотом». Для нас, як для виробників сучасної сільськогосподарської техніки, дуже важливо запропонувати клієнтам те рішення, яке дозволить всім нам максимально захистити українські грунти. Це та причина, по якій партнерство з організаторами форуму для нас є принциповим», – наголосив Владислав Губін, генеральний директор ХТЗ.

Показово, що в поточному році АГРОПОРТ – це єдиний в Україні захід, включений у всесвітній календар ФАО (Продовольча і сільськогосподарська організація ООН).