Міністерство аграрної політики та продовольства України

Новостворений німецько-український центр

2.JPG

В науковій установі Мінагрополітики УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого відбулося підписання Договору про створення німецько-українського демонстраційно-освітнього аграрного центру. З української сторони Договір підписав директор УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Володимир Кравчук, з німецької - представник компанії GFA Consulting Group GmbH Анна Лісон-Кульке.

 

Згідно положень договору, провідні німецькі компанії представлять новітні зразки сільськогосподарської техніки, перспективні високоврожайні сорти та засоби захисту. Також будуть надані рекомендації з реалізації енергозберігаючих, високорентабельних агротехнологій.

В науково-випробувальній сівозміні інституту заплановано навесні провести  демонстраційні посіви сільськогосподарських культур, оснащати сучасні навчальні класи та майданчики. Планується розпочати лекційні та практичні заняття з підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів та студентів ВНЗ аграрного спрямування, а також фахівців і механізаторів агропідприємств України.

Співпраця німецьких та українських представників влади, науки та бізнесу в рамках діяльності німецько-українського демонстраційно-освітнього аграрного центру, буде сприяти розповсюдженню нових техніко-технологічних рішень в аграрному секторі України.

 

Довідково:

         При підписанні Договору були присутні представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, проекту НіМАЦ, Українсько-Німецького агрополітичного діалогу  (APD), німецьких компаній CASE, Claas, Lemken, Horsch, Holmer, Strube, Limagrain, Stefes, Norika, Chminova та Торгового дому  "Соєвий вік".

 

Прес-служба Мінагрополітики