Міністерство аграрної політики та продовольства України

АПК забезпечує більше третини експортного потенціалу

3.JPG

Розвиток національного агросектору надзвичайно важливий чинник фінансово-економічної стабільності України. Адже сільськогосподарська галузь забезпечує більше третини експортного потенціалу держави. Ми зацікавлені проводити міжнародні виставки, такі як «ІнтерАгро», які дають світу можливість бачити наші здобутки та можливості. Про це наголосила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька офіційно відкриваючи Міжнародну агропромислову виставку «ІнтерАгро 2015».

Вона повідомила, що в павільйонах виставки «ІнтерАгро 2015» представлені одні з найкращих компаній і наші партнери – це компанії  John Deere, Väderstad та інші. «Адже для України важливо здійснювати експорт сільськогосподарської продукції та відкривати нові ринки збуту. Кожен третій долар, який приходить в Україну йде саме від аграрної продукції. Україна змінює акцент з сировинного експорту на поставки продукції з доданою вартістю. Але для цього потрібне інше бачення у розвитку аграрного бізнесу, інноваційні рішення, сучасні європейські технології. Саме такі бачення і перспективи дає нам «ІнтерАгро 2015», - підкреслила Владислава Рутицька.

Також заступник Міністра з питань євроінтеграції висловила вдячність сільськогосподарським працівникам та партнерам, які протягом багатьох років підтримують нас. «Я, як голова Виставкової ради Мінагрополітики, дякую організаторам та асоціаціям, які підтримують Міжнародну агропромислову виставку «ІнтерАгро 2015», - повідомила Владислава Рутицька.

Прес-служба Мінагрополітики