Міністерство аграрної політики та продовольства України

Зосереджуємо зусилля на збільшенні експорту з Білоруссю

2.jpg

Мінагрополітики України сподівається на збільшення товарообігу між Україною та Білоруссю. Про це заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька повідомила під час засідання українсько-білоруської робочої групи високого рівня з питань взаємної торгівлі.

Зокрема, мова йшла про двосторонні консультації з питань проведення санітарно-гігієнічної експертизи.

«Сподіваємось на збільшення товарообігу між країнами. Як приклад, можна навести співпрацю нашої країни з Казахстаном. Не дивлячись на позицію компетентних органів Росії, Казахстан знімає торгівельні бар’єри та готовий до взаємовигідної співпраці. Ми розуміємо всі складнощі, але пропоную зосередити зусилля на відновлення росту експорту та допомогу українським виробникам, які мають намір постачати свою продукцію на ринок Білорусі», - зазначила заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька.

 “Немає сумніву у тому, що торгівля між Україною та Білоруссю є взаємовигідною. Цьому сприяє і специфіка виробництва продовольчої продукції країн і зручне логістичне розташування. Штучні заборонні заходи можуть дати короткостроковий результат, але викривляють ринок і в кінцевому рахунку страждає споживач”, - підкреслив Дмитро Шульмейстер, директор Департаменту продовольства Мінагрополітики України.

Прес-служба Мінагрополітики