Міністерство аграрної політики та продовольства України

Канадські партнери запропонують проектні рішення

2.JPG

Україна та Канада домовилися співпрацювати щодо розвитку кооперативного руху у нашій країні. Канадські партнери готові проаналізувати нормативно-правову базу в Україні, що регулює ці питання. Також будуть напрацьовані відповідні проектні рішення щодо розвитку малих форм господарювання в агросекторі.

 

Про це повідомив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа під час зустрічі з представниками проектів міжнародної технічної допомоги, що фінансуються Урядом Канади.

Він наголосив на важливості розвитку в Україні малих форм  господарювання, які поєднують власні економічні інтереси із соціальною відповідальністю перед громадою. Зокрема, положеннями Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки, передбачено системну підтримку сімейних ферм та кооперативів в сільській місцевості.

Довідково:

За сприяння проектів міжнародної технічної допомоги, що фінансуються Урядом Канади в Україні, успішно реалізуються низка проектів, зокрема:

проект "Розвиток молочного бізнесу в Україні» щодо створення та зміцнення власної матеріально-технічної бази, інформування та навчання сільськогосподарських виробників та сільського населення;

проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні “Канадський кооперативний зерновий проект» щодо підвищення ліквідності та розширення їх бізнесу з вирощення зернових культур;

проект "Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва". Мета проекту - зміцнення індивідуальних виробників та оптимізація маркетингового ланцюга з виробництва плодоовочевої продукції.

Прес-служба Мінагрополітики