Міністерство аграрної політики та продовольства України

Аграрний хакатон

8.JPG

грарний сектор, харчова промисловість без сумніву є провідними для української економіки. Однак для його розвитку у нинішніх умовах необхідно залучити сучасні технології та інноваційні рішення. З метою впровадження е-agriculture та IT-технологій у продовольчі галузі Департамент продовольства ініціює проведення Аграрного хакатону, який має об'єднати зусилля бізнесу, ІТ спеціалістів, громадських активістів та науковців. Про це зазначив директор Департаменту продовольства Дмитро Шульмейстер під час зустрічі із галузевими асоціаціями.

Для ґрунтовної підготовки до хакатону Департамент продовольства планує провести попередню зустріч із зацікавленими сторонами (бізнес, галузеві асоціації, розробники, науковці) для визначення проблемних зон харчової промисловості, на які буде спрямовано хакатон.

Департамент продовольства звертається до галузевих асоціацій та всіх зацікавлених сторін надіслати відповіді на такі питання: які проблеми заважають розвитку Вашої галузі, ефективному використанню ресурсів, оптимальній логістиці, максимальному збуту продукції? які варіанти рішень, із залученням ІТ-технологій Ви хотіли би використати у процесі закупівель, виробництва, реалізації, маркетингу? який позитивний досвід використання ІТ-технологій у харчовій промисловості України Ви знаєте і бачите можливості застосування в Україні?

Ваші листи чекаємо на електронну адресу alice.stepanec@minagro.gov.ua, де у темі листа необхідно написати «Агро-Хакатон».

Довідково:

Агро-Хакатон — це формат роботи програмістів, розробників програмного забезпечення та бізнесу, що має на меті створення або прототипу, або готового продукту — мобільного додатку, інтернет-платформи тощо. Найкращі результати досягаються у тому випадку, коли у бізнесу та програмістів є можливість прямого спілкування, обміну ідеями та спільного пошуку рішень.

Прес-служба Мінагрополітики