Міністерство аграрної політики та продовольства України

Латвія-в десятці найбільших постачальників рибної продукції

12.jpg

«Латвійська Республіка є важливим торгівельним партнером України у Європі та входить в десятку найбільших постачальників рибної продукції на ринок України. За результатами 2014 року з Латвійської Республіки було імпортовано 10 тис. т рибопродукції на загальну суму 9,1 млн дол. США.» - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час огляду Ризького Вільного портута терміналів.

До 80% вантажообігу Ризького Вільного порту складають транзитні вантажі, що направляються в країни СНД або надходять з них. У 2014 році Ризький порт - найбільший порт Балтійських країн по вантажообігу  - 41,1 млн. тонн, серед яких є частка і  товарів з України.

«Для нас є дуже важливий досвід Латвійських колег в реалізації таких масштабних економічних проектів та залученню міжнародних інвестицій» - додав Міністр.

Ризький Вільний порт - це важлива ланка в регіональному транспортному ланцюзі та мережі пасажирських перевезень в регіоні Балтійського моря. Порт надає безпечні та надійні послуги своїм клієнтам. Як невід'ємна частина міста Риги, порт повністю усвідомлює свою соціальну відповідальність, відповідальність за захист навколишнього середовища та робить значний внесок у розвиток латвійської економіки.

                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                                                                     Прес-служба Мінагрополітики