Міністерство аграрної політики та продовольства України

Органічне землеробство - це майбутнє нашої країни

2.JPG

«На державному рівні ми сформували чітку позицію щодо ГМО - генетично модифікованим продуктам не місце на українських чорноземах. Ми даємо посил світу, що вирощуємо продукцію без ГМО, це і є наша «аграрна індивідуальність», і тоді усі двері відчиняться перед нами», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко у своїй статті на порталі «Лівий берег».

На думку Олексія Павленка, незважаючи на те, що продукція з ГМО продовжує домінувати на світовому продовольчому ринку, провідні країни поступово звільняють свої ринки від генно-модифікованих товарів. Так, на початку року Німеччина почала робити кроки для заборони генно-модифікованих сільгосппродуктів, такі ж кроки раніше зробила і  Шотландія. Застережливо дивиться на країни, які вироблять ГМО продукцію, також Китай. За словами Міністра, в Україні на сьогоднішній день теж існує нульова толерантність до ГМО.

 «Україна має значний потенціал у виробництві органічної сільськогосподарської продукції. Продукція «без ГМО» має перевагу на ринку, довіру споживача і попит на неї буде завжди. Тому органічне землеробство  - це майбутнє нашої країни» - впевнений Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики