Міністерство аграрної політики та продовольства України

В. Лапа-перший заступник Голови Держпродспоживслужби України

1.JPG

Уряд України призначив Володимира Лапу першим заступником Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів України. Відповідне розпорядження № 1254 Кабінет Міністрів України прийняв 2 грудня 2015 року.

Іншим розпорядженням № 1249 Уряд звільнив Володимира Лапу із посади заступника Міністра аграрної політики та продовольства України.

Як зазначив новопризначений перший заступник голови Служби, зараз у першочерговому порядку потрібно напрацювати дорожню карту роботи Держпродспоживслужби, затвердити її структуру, утворити територіальні органи, затвердити граничну чисельність та штатний розпис працівників. Він підкреслив, що ця робота повинна відбуватися у тісній взаємодії з Міністерством аграрної політики та продовольства України.

За словами Володимира Лапи, Держпродспоживслужба повинна приступити до виконання своїх функцій якомога швидше. «Це особливо важливо з огляду на очікування бізнесу та наших міжнародних партнерів», - зауважив він.

Зазначимо, що діяльність Держпродспоживслужби координуватиметься через Міністра аграрної політики та продовольства (постанова Кабінету Міністрів України  від 18 листопада 2015 р. № 942 «Про внесення змін до розділу III схеми спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади Кабінетом Міністрів України через відповідних членів Кабінету Міністрів України»). Саме Міністр аграрної політики та продовольства формує та забезпечує державну аграрну політику, політику у сфері сільського господарства та з питань продовольчої безпеки держави, а також державну політику в галузях ветеринарної медицини, безпечності харчових продуктів, у сферах карантину та захисту рослин, охорони прав на сорти рослин, нагляду (контролю) в АПК.

Прес-служба Мінагрополітики