Міністерство аграрної політики та продовольства України

МінАПК виконало 80% із запланованих на рік реформ

2.jpg

Заплановані на рік реформи у аграрному секторі України виконано на 80%. Про це заявив проектний менеджер Національної ради реформ Олег Проценко. Він презентував звіт Нацради реформ під час круглого столу на тему: «Рік роботи Мінагрополітики України очима експертів», який відбувся 9 грудня у ІА «УКРІНФОРМ».

Експерт зазначив, що даний моніторинг прогресу реформ за 2015 рік  базується на детальному аналізі усіх виконаних реформ. «Той план, який перед собою поставило Мінагрополітики на 2015 рік, був виконаний на 80%»,- заявив Олег Проценко.

Разом з тим, експерт повідомив, що сьогодні вкрай необхідним є підвищення рівня поінформованості пересічних громадян щодо здійснених Урядом реформ. «Сьогодні, ми бачимо, що існує комунікаційний розрив між центральною владою та фермерами в регіонах, який необхідно долати. Але Міністерство вже почало діяти у цьому напрямі. Зокрема, у самому Міністерстві відкрито Інформаційний центр, де кожен охочий може отримати інформацію. Це можуть бути різні питання: як відкрити фермерське господарство і навіть, які кроки необхідно зробити, аби розпочати експортні операції аграрної продукції», - зазначив експерт

За словами Олега Проценка забезпечення ефективної комунікації допоможе фермерам у веденні господарської діяльності та полегшить їх роботу. Це також наочно засвідчить, що держава дбає про своїх виробників та сприяє розвитку галузі.

Прес-служба Мінагрополітики