Міністерство аграрної політики та продовольства України

Виробництво 12 сортів шампанського «Новий Світ»

1.jpg

Харківський завод шампанських вин розпочав виробництво 12 нових сортів ігристих вин під торговою маркою «Новий Світ». Про це наголосив в.о. директора ДП «Завод шампанських вин «Новий Світ» Дмитро Незвіський.

За його словами, виготовлена продукція ближчим часом має з’явитися в торгових мережах України. «Відтепер українці зможуть вибирати знамениті кримські ігристі вина, виготовлені в Україні. Нова етикетка «Нового Світу» буде надрукована українською мовою. Як ми обіцяли, на ній буде написано «Крим – це Україна». Адже цей легендарний бренд був, є і залишається українським», - підкреслив Дмитро Незвіський.

Він повідомив, що технологи Харківського заводу шампанських вин застосували до нового напою відповідні технології, знання та досвід. «Приготували для українців на новорічні свята відмінні сорти ігристого шампанського, яке відповідає усім вимогам щодо виготовлення вин цього легендарного бренду. Сподіваємось, що таке шампанське буде користуватися попит в Україні», - зауважив в.о. директора ДП «Завод шампанських вин «Новий Світ».

Прес-служба Мінагрополітики