Міністерство аграрної політики та продовольства України

Експерти та громадськість високо оцінили діяльність МінАПК за 2015 рік

1.JPG

«За даними Урядового порталу Міністерство аграрної політики та продовольства України входить до трійки лідерів з виконання програми діяльності Уряду. Так, загалом уже виконано або знаходиться на стадії виконання 89,3% завдань Програми», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Міністр зауважив, що електронний звіт Програми та останні зміни можна подивитися в он-лайн режимі на сайті program.kmu.gov.ua. 

Крім того, позитивно оцінили діяльність Міністерства аграрної політики та продовольства експерти та представники громадськості. Про це йдеться у звіті аналітиків VoxUkraine. Аналіз роботи Міністерства проводився з урахуванням декількох параметрів – оцінки експертів, оцінки громадськості, оцінки законотворчої діяльності Міністерства та виконання програми Уряду. За сукупними оцінками ми опинилися серед лідерів і посіли п’яте місце у рейтингу міністерств.

«Експерти високо оцінили якість виконання основних функцій та завдань нашого відомства. Також Мінагрополітики отримало схвальні відгуки від громадськості», - зазначив Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики