Міністерство аграрної політики та продовольства України

У Верховній Раді України зареєстровано 276 аграрних законопроектів

1.jpg

Департаментом правової та законопроектної роботи Мінагрополітики за 2015 рік опрацьовано розроблених Міністерством 30 законопроектів, 4 проекти Укази Президента України, 61 постанову та 35 розпоряджень Кабінету Міністрів України (із них 9 проектів розроблені юридичною службою). Про це повідомила заступник Міністра-керівник апарату Інна Гребенюк, оцінюючи результати річної роботи юридичного департаменту.

Вона зауважила, що було проведено юридичну експертизу 635 проектів наказів, із яких прийнято Міністерством – 509,  54 з яких зареєстровано в Мінюсті.

«Також Департаментом опрацьовано 542 проекти нормативно-правових актів, розроблених іншими органами виконавчої влади. Крім цього, опрацьовано 235 законопроектів, які подано народними депутатами України, та надано офіційну позицію Міністерства. У Верховній Раді України VIII скликання зареєстровано 276 законопроектів агропромислового значення, із них 6 проектів Законів України розроблені Мінагрополітики», - додала Гребенюк.

«В порівнянні з 2014 роком кількість судових справ в 2015 році збільшилась на 100%. Переважно вони стосуються захисту державного майна, трудових спорів, банкрутства. Також зросла кількість документів, опрацьованих департаментом. Зокрема, загальна кількість підготованих документів з питань законопроектної роботи складає – 560, контрольних документів – 3207, пов'язаних із судовими справами – 1180, документів, які опрацьовуються спільно із іншими структурними підрозділами – 4725», - наголосила заступник Міністра.

Оцінюючи результати річної роботи Інна Гребенюк зауважила, що Департаментом проведено 37 перевірок правової роботи юридичних служб підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України. «За рік Міністерством юстиції України було проведено 11 виїзних перевірок щодо додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів. Результати показали, що порушення законодавства відсутні», - наголосила Гребенюк.

Довідково:

 Департамент правової та законопроектної роботи є головним підрозділом апарату Міністерства у сферіорганізації правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів Міністерством його посадовими особами під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків, а також представлення інтересів Міністерства в судах.

Ознайомитись із річним звітом Департаменту можна на сайті Мінагрополітики

Прес-служба Мінагрополітики