Міністерство аграрної політики та продовольства України

Кадрова реформа та реорганізація апарату Мінагрополітики

6.JPG

Проведення конкурсів на посади керівників держпідприємств зі сфери управління Мінагрополітики, реорганізація всередині самого відомства, організація навчання та тренінгів – такі основні напрямки діяльності Департаменту роботи з персоналом Міністерства аграрної політики та продовольства України за 2015 рік. Про це повідомила заступник Міністра–керівник апарату Інна Гребенюк.

Вона розповіла, що впродовж минулого року Департаментом роботи з персоналом спільно з представниками відомих рекрутингових та консалтингових компаній була проведена кропітка робота щодо організації відбору кадрів на посади керівників низки підзвітних міністерству держпідприємств. «Було організовано проведення  конкурсів на 191 посаду керівників ДП, які належать до сфери управління Мінагрополітики, за результатами яких було призначено 90 керівників», – розповіла заступник Міністракерівник апарату. Крім цього, було створено так звану «Школу молодого директора», де керівники ДП, їх заступники та головні бухгалтери можуть проходити навчання, і таким чином підвищувати свій професійний рівень.

Інна Гребенюк зазначила, що Департаментом роботи з персоналом також було проведено реорганізацію всередині самого Міністерства. Крім цього. значну увагу Департамент приділяє організації навчання та тренінгів для працівників Мінагрополітики: постійно діють курси української та англійської мов, й курси з підвищення кваліфікації.

Прес-служба Мінагрополітики