Міністерство аграрної політики та продовольства України

Мільйонер з горішка

millioner_from_nuts (1).png

                  Всеукраїнська громадська організація                                              

«Українська Горіхова Асоціація»

49000, Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 52, офіс 267,                                                              факс (+38)056-7428394, моб. (+38) 067-6353045

E-mail: ukr-nuts@ukr.net, dobrobut-agro@mail.ru, www.ukr-nuts.org

МІЛЬЙОНЕР  З ГОРІШКА

 

Сьогодні на аграрних ринках чітко простежується тенденція до падіння маржі виробництва класичних сільськогосподарських товарів - зернових і олійних. Перед виробниками виникає потреба в пошуку перспективних високорентабельних ніш, які дозволять їм прискорити прибутковість капіталу.

В свою чергу, горіхове садівництво в Україні є сегментом агропромислового комплексу, що сьогодні динамічно розвивається. В умовах ринкової економіки, на нашу думку, горіх та фундук - одні з найбільш перспективних і рентабельних культур для сучасного садівництва України. За розрахунками фахівців, збір горіхів з одного гектару займаної площі в декілька разів перевищує прибутковість від збору основних сільськогосподарських культур таких як пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, тощо. 

Продукція горіхової галузі - це не тільки важлива складова здорової їжі, що є необхідним чинником забезпечення продовольчої безпеки країни, але й постійне джерело надходження до бюджету валютних коштів.

Горіхова галузь сьогодні практично повністю експортно орієнтована. За останні 6 років Україна по валовому збору горіха піднялась на п’яте місце в Світі та на перше місце в Європі. При цьому, експорт горіхів не має обмежуючих квот.

На підставі постійно зростаючого інтересу підприємців, фермерів, інших верств населення до освоєння високомаржинальних напрямків агровиробництва, створення горіхових садів та розвитку горіхівництва, ВГО «Українська горіхова Асоціація», як галузева асоціація, розпочинає новий Український галузевий проект під загальною назвою «МІЛЬЙОНЕР З ГОРІШКА. Розвиток горіхового бізнесу».

Враховуючі вдалеприродно-кліматичнерозташуванняУкраїни, горіхове садівництво має величезні можливості для подальшого зростання в регіонах.

В зв’язку з цим, Регіональні конференції відбудутьсяв Дніпропетровську (центрально-східний регіон), Одесі (південний регіон) 22.04., Львові (західний регіон) 29.04., Чернівцях (Закарпаття), Умані (центральний регіон).

Відкриття проекту відбудеться 25 березня п.р. за адресою: Дніпропетровськ, вул. ім. Ворошилова, 25, Актовий зал Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету. Початок конференції о 10-00.

В ході проведення Конференції, будуть дані поради майбутнім горіховодів: Як заробити мільйон зі свого маленького саду в 10 га ?, Як отримати фінансову підтримку? Як правильно оформити землю? Як правильно спроектувати свій сад для отримання гарантованого врожаю ?, Які краще сорту горіхів посадити, щоб не повторити знайомий Вам всім досвід Буратіно з відомої казки? І багато інших надзвичайно важливі поради для підвищення рентабельності саду. А закінчуватися конференція буде практичним майстер-класом - показом як правильно садити сертифікований прищепленої саджанець.

Всі довідки на сайті  www.ukr-nuts.org., або у  співробітників Асоціації:

тел: 067-534.36.36;  095-681.29.19  Петро Миколайович Крюков,

тел: 067-630.03.45;  067-573.09.85  Олександр Анатолійович Незнайко

 

ukr-nuts@ukr.net, ukr.gardens.nuts@gmail.com, uabzr2003@ukr.net, kryukov.24@gmail.com