Міністерство аграрної політики та продовольства України

Зелений туризм має стати невід’ємною складовою розвитку села

ANTemplate27050388888.jpg

Однією з невід’ємних складових розвитку сільських територій має стати зелений туризм. Про це під час пленарного засідання представників бізнесу в рамках Вінницького регіонального форуму бізнесу заявив генеральний директор Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Іван Слободяник.

«Департамент Мінагрополітики з науково-освiтнього забезпечення та розвитку пiдприємництва на селі у рамках виконання Концепції розвитку сільських територій, затвердженої Кабінетом міністрів України, робить акцент на розвитку агрорекреаційних кластерів, які покликані вирішити ряд проблем на селі, головна з яких — створення нових робочих місць для населення», — заявив Іван Слободяник.

 

Нагадаймо, що регіональний форум бізнесу проходить сьогодні у Вінниці.  Участь у заході беруть підприємці, представники влади та громадянського суспільства. Програмою бізнес-форуму, зокрема, передбачене і проведення аграрної сесії під час якої обговорюються питання опадаткування та фінансової підтримки аграріїв, розвитку сільгоспмашинобудування, ринку землі та агрорекреаційних кластерів.