Міністерство аграрної політики та продовольства України

Успішне виноградарство в Україні - 2017

59.jpg

Кращі зразки виноробної продукції будуть представлені на презентації у рамках проведення ІІ Всеукраїнської конференції «Успішне виноградарство і виноробство-2017» 24 лютого в Одесі.

24 лютого 2017 року українські виноградарі та винороби зберуться в Одесі, щоб обговорити ситуацію, що склалася, виробити тактику вирішення наявних проблем і знайти шляхи успішного розвитку галузі. Насичена ділова програма конференції також включає презентацію вітчизняних вин від винних партнерів і учасників конференції.

  Виставка найсучасніших технологій, обладнання, інгредієнтів для виноградарства і виноробства,організована в рамках проведення конференції, відкриє для учасників нові можливості в створенні насиченого ароматами і смаком оригінального продукту.

 Також у програмі конференції заплановано проведення круглого столу з питань інтелектуальної власності, організованого генеральним Юридичним партнером конференції компанією «Пахаренко і партнери», на актуальну для всіх виноробів тему тему «ТМ «Wines of Ukraine: народження бренду».

Конференція відбудеться у готелі «Чорне море. Парк Шевченка»,

м. Одеса, вул. Маразлієвська, 20 Парк Шевченка.