Міністерство аграрної політики та продовольства України

Обережно, шахраї!

1.jpg

Шановні фермери!

 Звертаємо Вашу увагу, що у деяких областях України з’явились випадки, коли невідомі особи від імені Укрдержфонду пропонують фермерам «посприяти» в отриманні державної фінансової допомоги за умови перерахування певних коштів на карткові рахунки та рахунки невідомих приватних компаній.

 Будьте уважні і не реагуйте на такі пропозиції, ці особи не мають жодного відношення до Укрдержфонду! Про подібні випадки просимо повідомляти до Дирекції Укрдержфонду або регіональних відділень та правоохоронних органів.

 Нагадуємо, що будь-яке фермерське господарство може взяти участь у відкритому та прозорому конкурсі на отримання поворотної фінансової допомоги від держави. Так, у 2017 р. у державному бюджеті передбачено 65 млн. грн. для надання підтримки фермерським господарствам.  Для участі в конкурсному відборі на отримання такої допомоги необхідно звернутись в регіональні відділення Укрдержфонду, які є в кожній області, де ви зможете отримати  всю необхідну інформаційну підтримку та роз’яснення. (Розділ сайту: Дирекція та регіональні відділення).

 Український державний фонд підтримки фермерських господарств завжди відстоював інтереси фермерів та працює відкрито і прозоро!