Міністерство аграрної політики та продовольства України

Вивчення передового досвіду

7251.JPG

15 та 16 лютого 2018 року Генеральний директор Укрдержфонду Олександр Покришка відвідав Платіжне агентство (The agency of Interventions and Payments for Agriculture), яке очолює Микола Чубук, при Міністерстві сільського господарства та харчової промисловості Республіки Молдова з метою вивчення передового досвіду його створення та надання державної фінансової підтримки сільгоспвиробникам за європейською моделлю (єдине вікно). Також провів зустріч з виконавчим директором Національного агентства сільського розвитку (ACSA) Константином Ожогом з питань розвитку сільських громад шляхом проведення навчальних курсів, тренінгів, консультацій та надання дорадницьких послуг фермерам та підприємцям на селі. За результатами проведених зустрічей будуть напрацьовані пропозиції щодо оптимізації роботи Укрдержфонду.

Довідково:

AIPA (The agency of Interventions and Payments for Agriculture) – Платіжне агентство при Міністерстві сільського господарства та харчової промисловості Республіки Молдова, створене у 2010 році. Основним завданням Агентства є надання державної фінансової підтримки сільгоспвиробникам. Річний бюджет фінансової підтримки становить               45 млн. євро.

 

ACSA (National Agency for Rural Development)Національне агентство сільського розвитку Республіки Молдова, розпочало свою діяльність у 2001 році. Основною метою діяльності Агентства є проведення навчальних курсів, тренінгів, консультацій та надання дорадницьких послуг фермерам та підприємцям на селі. За час існування Агентством було реалізовано понад 100 успішних проектів у даній сфері.