Міністерство аграрної політики та продовольства України

Достовірність інформації!!!

7777.jpg

На офіційному сайті СБУ розміщена стаття від 20.09.2019 року про вимагання грошей у фермерів Миколаївської області головою обласної асоціації фермерів та приватних землевласників.

         Оперативники спецслужби встановили, що «громадській діяч» вимагав та отримав 40 тисяч гривень від місцевого підприємця за погодження питання про виділення фермерському господарству бюджетних коштів для фінансової допомоги. Здирника затримали на робочому місці одразу після перерахування всієї суми неправомірної вигоди на банківський картковий рахунок.

         Разом з цим в статті йде мова, що правоохоронці задокументували, що голова  ГО Миколаївської області за сприяння начальника профільного департаменту облдержадміністрації та керівника регіонального відділення Укрдержфонду організували протиправну схему розкрадання бюджетних коштів. За 10% «відкату» зловмисники сприяли підприємцям у виділенні державної допомоги для землевласників.

З пояснень директора Миколаївського відділення Укрдержфонду, в  цій же частині викладена інформація не відповідає дійсності, оскільки є нормативно не можливою, тому безпідставно кидає тінь на вказані служби, паплюжить гідність начальника профільного департаменту та директора регіонального відділення.    

Запевняємо, що ні працівники департаменту, ні працівники Миколаївського  відділення Укрдержфонду, тим більше дирекція Укрдержфонду не мають жодного відношення до наведеного інциденту та протиправних дій голови Миколаївської асоціації фермерів.

         На жаль, розміщення такою поважною структурою, як СБУ подібної неперевіреної інформації не заслужено формує у суспільстві негативного  ставлення до держаних інституцій та осіб які в них працюють.