Міністерство аграрної політики та продовольства України

Ігор Швайка прозвітував щодо кадрової політики в аграрному секторі

tmp_IMG_20140530_1158031738689878.preview.jpg

Кадрові зміни, які вже здійснені і тривають в системі управління Мінагрополітики - один з кроків до подолання корупції в аграрній галузі. Про це сьогодні повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка під час прес-конференції щодо підсумків роботи галузі.

Ігор Швайка зазначив: «Сьогодні ми прибираємо корупційні тромби з системи аграрного сектору шляхом кадрових рішень. В галузі не має бути жодного чиновника, керівника напряму, відомства чи підприємства, які змішують державний інтерес зі своїм власним. Ми маємо зворотній зв'язок з тими людьми, які на місцях безпосередньо стикаються з корупційними діями з боку чиновників. Це є сигнал для дії і ми одразу приймаємо відповідні рішення».

Міністр звернувся до журналістів з проханням повідомляти про факти хабарництва і корупції для можливості оперативно відреагувати.

Ігор Швайка повідомив, що наразі замінені керівники центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координується через міністра (Держсільгоспінспекція, Держлісагентство, Держземагентство), відбуваються кадрові зміни в територіальних органах цих відомств, де зараз проходять службові перевірки, також кадрові зміни є і в центральному апараті Мінагрополітики серед директорів департаментів. Міністр поінформував, що триває аудит в низці державних підприємств.

«Той, хто очолює відомство несе повну відповідальність за роботу. Сьогодні нашим досягненням є підняття позитивних проектів, і підтримка людей, які працюють над цими проектами. Основою формування кадрової політики є відданість своїй справі, внутрішні переконання і готовність спільно здійснювати зміни», - додав Ігор Швайка.