Міністерство аграрної політики та продовольства України

У поточному році приріст виробництва валової продукції сільського господарства - на 5%. Посівна проведена вчасно і якісно

246377_69266_1301560274.jpg

Не зважаючи на негативний вплив політичних та економічних чинників, Мінагрополітики разом з Урядом у поточному році вдалося зберегти позитивну динаміку розвитку аграрного сектору.

Своєчасно і якісно була проведена весняна посівна. Про це сьогодні на прес-конференції, присвяченій підсумкам роботи аграрної галузі повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка.

Так, у січні – квітні 2014 року аграрний сектор забезпечив приріст виробництва валової продукції сільського господарства проти відповідного періоду 2013 року на 5% (і це без урахування тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя). У тому числі у сільськогосподарських підприємствах – на 9,3%, у господарствах населення – на 1,2%.

«Також міністерству в цілому вдалося забезпечити своєчасне та якісне проведення основного комплексу весняно-польових робіт, упередити дефіцит пального та насіннєвого матеріалу. Було вжито заходів для зняття адміністративних бар’єрів в роботі імпортерів та виробників засобів захисту рослин, добрив та техніки. Бог дає погоду, урожай буде добрим», - додав Ігор Швайка. Коментуючи ситуацію з весняно-польовим роботами на сході країни, Ігор Швайка зауважив, що критичних повідомлень на сьогодні не має, але у Луганській області існує необхідність підсилити охорону елеваторів та зерносховищ.

Прес-служба Мінагрополітики