Міністерство аграрної політики та продовольства України

Укрдержфонд звітує за результатами 2017 року

277.jpg

Особлива увага приділялась інформаційній політиці. Вперше за роки існування Фонду стартувала масштабна інформаційна кампанія щодо проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки. В результаті 212 фермерських господарств-переможців конкурсу, що транслювався в режимі реального часу, отримали державну підтримку, яка в цьому році склала 65 мільйонів гривень.

Укрдержфондом у 2017 році на 100% виконаний план з повернення коштів до Державного бюджету.

З метою більш глибокого розуміння та узагальнення проблем фермерів Фондом впроваджено систему електронного обліку звернень голів фермерських господарств.

Створено реєстр експортерів та інвестиційних проектів. Такі заходи спрямовані на забезпечення швидкого налагодження взаємовигідної співпраці між українськими фермерами та іноземними партнерами.

Розроблено та подано до Мінрегіону на конкурс проектів, які можуть реалізовуватись за кошти Європейського Союзу, проект «Створення Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора для диверсифікації сільськогосподарського виробництва і розвитку кооперації у сільській місцевості».

Протягом року представники дирекції та регіональних відділень Укрдержфонду брали активну участь у конференціях, семінарах, скап-конференціях, виставках і нарадах з питань фермерства, на які були запрошені усі бажаючі фермери.

У планах Укрдержфонду на майбутнє – перетворення державної бюджетної установи в державну фінансову установу, основними переваги якої буде розширення переліку послуг, що надаватиме Фонд для фермерів.

 

Окремої уваги заслуговує намір Фонду залучити якомога більшу кількість фермерських господарств до програми фінансової підтримки. Для виконання цієї задачі проводяться перемовини з державними банками щодо можливої співпраці та консорціумного співфінансування фермерів.